Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Konwencja PiS. Wicepremier Gowin: Nadszedł czas ambitnych inwestycji

93
Podziel się

Po czasie wielkich programów społecznych nadchodzi czas ambitnych inwestycji - powiedział wicepremier Jarosław Gowin, podczas konwencji programowej PiS w Katowicach. "Chcemy przekonać mieszkańców wielkich miast".

Jarosław Gowin, podczas konwencji programowej PiS, zapowiada realizację ambitnych inwestycji
Jarosław Gowin, podczas konwencji programowej PiS, zapowiada realizację ambitnych inwestycji (Porozumienie)
bDZzKwBh

Wicepremier oraz lider Porozumienia Jarosław Gowin powiedział o nowych wyzwaniach rządu na najbliższą kadencję, jeśli Zjednoczona Prawica zwycięży w kolejnych wyborach. Gowin zapowiada czas realizacji ambitnych inwestycji, mówi też, że jednym z wyzwań nadchodzącej kadencji będzie przekonanie do siebie nie tylko elektoratu wiejskiego czy małomiejskiego, ale też tego z wielkich miast.

- Chcemy przekonać elity społeczne, by zrouzmieli, że ten rząd dobrze służy Polsce i Polakom - powiedział Gowin. Dodał, że po to powstała Zjednoczona Prawica, by Polska była krajem unitarnym, a nie federalnym. - Zapobiegniemy temu zagrożeniu - podkreślił.

bDZzKwBj

- Cztery lata temu zapowiadałam wiatr dobrych zmian dla Polski, dziś możemy z satysfakcją powiedzieć, że nieźle powiało. Kolejna kadencja to czas wielkich ustrojowych i przełomowych dla Polski inwestycji - stwierdził na początku swojego wystąpienia wicepremier Jarosław Gowin.

Wymienił, że będą to m.in. inwestycje w Centralny Port Komunikacyjny, elektrownię jądrową, czwartą rewolucję przemysłową oraz energetykę odnawialną. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego zapowiedział także inwestycje w talenty. - Musimy wygrać wyścig o talenty. Zatrzymać najzdolniejszych Polaków i ściągać z innych krajów naukowców, lekarzy, inżynierów - powiedział.

bDZzKwBp

Jak dodał, rząd chce, aby młodzi ludzie widzieli swoją przyszłość w Polsce. Dlatego Zjednoczona Prawica - jak twierdzi Gowin - kieruje do nich konkretne zachęty i propozycje.

Zobacz także: Obejrzyj: Zakaz handlu nie do ruszenia. Wicepremier: małe sklepy i tak by upadły

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDZzKwBK
KOMENTARZE
(93)
!!!
2 lata temu
Jak na razie największą inwestycją w nieistniejacą elektrownie atomową są ogromne wynagrodzenia dla zarządu. Tak w nawiasie, czym zarząd zarządza jeżeli nie ma działającej elektrowni?
Mieszkaniec F...
2 lata temu
Elektrownia jest bezpieczna.
Df
2 lata temu
Ale najpierw musi być normalny sejm i senat by jeden po drugim umiał kontynłować budowę tego niema a budowa takiej elektrowni to 10
bDZzKwBL
nickx
2 lata temu
Prawie 4 lata repolonizujecie media i dalej jesteście w lesie, puste słowa.
zeniu
2 lata temu
Gowin na prymasa
...
Następna strona