Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Koronawirus. ALDI nagradza pracowników za zaangażowanie

Do 1000 złotych nagrody mogą dostać pracownicy sklepów ALDI, którzy w marcu wykazali się zaangażowaniem i zwiększyli nakład pracy, wobec epidemii koronawirusa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(aldi)
ALDI nagradza pracowników za pracę w czasie epidemii.

Na nagrody mogą liczyć pracownicy, którzy wykazali się szczególną aktywnością.

"Najwyższe nagrody otrzymają pracownicy sklepów oraz magazynu, którzy w największym stopniu przyczyniają się do utrzymania łańcucha dostaw i zaopatrywania klientów w potrzebne produkty stając się ich bohaterami w codzienności" - czytamy w komunikacie sieci.

- Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę nasi pracownicy odgrywają w procesie wyżywienia społeczeństwa i zachowania płynności w sprzedaży najważniejszych produktów spożywczych i higienicznych w tym trudnym okresie. Właśnie dlatego podjęliśmy decyzję o przyznaniu nagród specjalnych, które są wyrazem podziękowania i szacunku dla zaangażowania w codzienną pracę i wykonywanie swoich obowiązków przez naszych pracowników - mówi Oktawian Torchała, Dyrektor Generalny ALDI Polska.

Wprowadzenie nagród to kolejny krok, który usprawnić pracę w czasie kryzysu wywołanego epidemią koronawirusa. Wcześniej sieć ograniczyła kontakt pracowników działu przyjęć towaru z kierowcami, obudowała specjalnymi płytami pleksi podest, na którym odbywa się przyjęcie towaru i dezynfekuje wszystkie dokumenty.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

Tagi: koronawirus, koronawirus w Polsce, aldi, handel, gospodarka, wiadomości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
19-03-2020

ANTY GŁUPOLaLDICY MACIE MORALNY OBOWIĄZEK ODMÓWIĆ PRACY W CZASIE ZAGROŻENIA ZDROWIA I ŻADNE MARNE 1TYS ZŁ NIE MOŻE BYĆ TU KARTĄ PRZETARGOWĄ.ZADBAJCIE O SIEBIE I … Czytaj całość

19-03-2020

KlientI tak powinno być pracownicy kas brawo!!!

19-03-2020

J-007A gdzie są pracownicy marketów budowlanych, którym też by się należały premię.

Rozwiń komentarze (18)