Trwa ładowanie...
bEJpjbFh
Notowania
Przejdź na

Koronawirus. Państwowe spółki gotowe do pomocy

Spółki skarbu państwa angażują się w walkę z pandemią. Czy PZU zaproponuje pakiety upadającym firmom? - To są decyzje, które muszą być podejmowane przez zarządy korporacyjne. Intencja rządu jest taka, aby wychodzić na przeciw oczekiwaniom Polaków. Aktywność państwowych korporacji finansowych jest niezbędna, abyśmy funkcjonowali normalnie - mówił w programie "Tłit" Jacek Sasin, wicepremier i minister aktywów państwowych.

18-03-2020
0
0
11
Podziel się
Komentarze (11)
zobacz więcej komentarzy (11)
bEJpjbFt
KOMENTARZE
(11)
Dek
2 lata temu
Samochud kosztuje z fabryki 200 000 tyś i tu wkracza złodziejskie państow 18 % akcyza + 23 % vat i cena auta nagle rośnie gigantycznie do kwoty 281 000 tyś to dopiero złodzieje i tak jest ze wszystkim w tej cenie 81 tyś to podatki banda złodzieji
Dre
2 lata temu
Pandemia pandemia a co z sędziami?
czytelnik
2 lata temu
Dlaczego rząd nie rozważa przesunięcia do końca roku nowego jpk VAT. przecież pieniądze i tak z tego będą. W chwili obecnej mikrofirmy dwoją się i troją żeby w obecnej sytuacji utrzymać się, w przeciwnym razie trzeba będzie firmę zamknąć.
bEJpjbFL
piii
2 lata temu
Kredyt trzeba spłacić. Należności tak i tak trzeba zapłacić . Gdzie tu pomoc? W przesunięciu o kilka tygodni, bo potem to pieniądze spadną z nieba????????
#luk
2 lata temu
Niemozliwe..polskie firmy upadaja ??