Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Koronawirus. Podejrzenie "przypadku choroby" na pokładzie PLL LOT

122
Podziel się

Związek Zawodowy Personelu Lotniczego i Pokładowego poinformował o zdarzeniu na Twitterze. "Zabierają człowieka, mówią, że nie będą sprzątać, bo się boją, samolot nie jest dezynfekowany, załoga ma ułożyć pasy, bo jedzie autobus z pasażerami".

Związek Zawodowy Personelu Lotniczego i Pokładowego informuje o "przypadku choroby" jednego z pasażerów lotu do Rumunii liniami PLL LOT. Nie jest to potwierdzona wiadomość.
Związek Zawodowy Personelu Lotniczego i Pokładowego informuje o "przypadku choroby" jednego z pasażerów lotu do Rumunii liniami PLL LOT. Nie jest to potwierdzona wiadomość. (Wikimedia Commons CC BY-SA)
bDXXaPMB

O "przypadku choroby" jednego z pasażerów lotu do Rumunii liniami PLL LOT Związek Zawodowy Personelu Lotniczego i Pokładowego informuje twitterowym wpisie. "Ląduje samolot z przypadkiem chorobowym w Rumunii. Ludzie w skafandrach, załoga w mundurach" - opisuje sprawę ZPLiP.

Jak pisze dalej, pasażer został zabrany, ale służby nie dezynfekują samolotu: "Zabierają człowieka, mówią, że nie będą sprzątać, bo się boją" - relacjonuje związek zawodowy.

bDXXaPMD

Załoga ma przygotować się na kolejny lot: "ułożyć pasy, bo jedzie autobus z pasażerami. Pakują ludzi i wio" - czytamy.

Zobacz także: Śmiercionośny wirus w Chinach. Wzrasta liczba ofiar

Z prośbą o komentarz zwróciliśmy do rzecznika LOT. Mimo prób kontaktu nie uzyskaliśmy jeszcze żadnych informacji. Czekamy na oficjalne stanowisko w tej sprawie.

bDXXaPMJ

Związkowcy tłumaczą w poprzednim wpisie, że będą sukcesywnie zdawać relacje z "trudnych momentów na pokładzie, w których kompromitują się wszystkie służby i narażają na niebezpieczeństwo nas i naszych pasażerów".

Przypomnijmy, że liczba śmiertelnych ofiar wirusa w czwartek przekroczyła już 170, co kilka godzin można usłyszeć o kolejnych miejscach, w których został on wykryty. Pierwsze przypadki zostały już zidentyfikowane we Francji, o wirusie mówi się też w Niemczech.

bDXXaPMK

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

bDXXaPNe
KOMENTARZE
(122)
gral
rok temu
Na pokładzie samolotu LOT powinien być kapelan z antywirusowym kropidłem.Nie za darmo oczywiście.
Masakra
rok temu
No tak po co wstrzymać lot... Kasa ucieknie.. No i wyszło durny kraj jak i ludzie
fhcfvcf
rok temu
kasa kasa kasa firna ma byc dochodowa
bDXXaPNf
bena
rok temu
prezesa lotu niech idzie sprząta nie pozwólcie soba pomiatać
adamek
rok temu
Za nie daj boże każdą śmierć osoby która nie była w Chinach a umrze na tego wirusa powinien beknąć minister. Bo kłamie w żywe oczy że robią wszystko i jest bezpiecznie. NIC NIE ROBIĄ.
...
Następna strona