Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac.
PRC
|

Koronawirus. Polska na liście wysokiego ryzyka

2
Podziel się:

Polacy wjeżdżający do Szwajcarii będą musieli poddać się kwarantannie i posiadać negatywny wynik testu na SARS-CoV-2. Polska bowiem została wpisana na listę krajów wysokiego ryzyka.

Koronawirus. Polska na liście wysokiego ryzyka
Szwajcaria (Shutterstock)
bEKXMIPV

22 marca Polska zostanie dodana do szwajcarskiej listy państw i regionów wysokiego ryzyka - informuje MSZ. Co to oznacza dla Polaków?

Osoby przyjeżdżające z Polski będą musiały poddać się w Szwajcarii kwarantannie, ale to nie wszystko. Będą musiały tez zarejestrować swój przyjazd, a także posiadać negatywny wynik testu na SARS-CoV-2.

Zobacz także: Koronawirus zamknie kolejne województwo. Warmińsko-mazurskie i pomorskie to tylko początek
bEKXMIPX

Te same zasady obowiązywać będą osoby przyjeżdżające z państwa innego niż Polska, które w ciągu 10 dni poprzedzających wjazd do Szwajcarii przebywały w Polsce dłużej niż 24 godziny.

Zaszczepienie przeciw COVID-19 nie zwalnia z żadnego z tych obowiązków. To oznacza, że również osoby zaszczepione podlegają m.in. kwarantannie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKXMIQy
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(2)
adam
8 miesięcy temu
i dobrze bo nie w kazdym kraju rzad zgadza sie na odpornosc stadna... a kto to powiedzial to sobie poszukajcie ... a co do szczepionek to tylko swiadczy o tym ze jeszcze dlugo beda male dostawy.....
Roman z Mazur
8 miesięcy temu
Przecież już po sezonie, kto tam teraz pojedzie?? Zarobili to się teraz zamykają. Teraz czas zarabiać na kwarantannie bo po sezonie hotele puste będą więc trzeba je wykorzystać. A konta widmo z II wojny światowe to już odtajnili ??