Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Koronawirus w Polsce. LOT przedłuża zawieszenie rejsów do Pekinu

W związku z zagrożeniem koranowirusem państwowy przewoźnik przedłużył zawieszenie rejsów do Pekinu do 25 kwietnia. Nie będzie też realizował też lotów Budapeszt - Seul i zmniejszył liczbę połączeń z Włochami.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Shutterstock.com)
LOT zawiesił również połączenie z Budapesztu do Seulu

W związku rozprzestrzenianiem się koronawirusa covid-19 LOT zdecydował o przedłużeniu zawieszenie lotów z Warszawy do Pekinu do 25 kwietnia, przekazał Polskiej Agencji Prasowej p.o. rzecznika prasowego przewoźnika Michał Czernicki.

To już trzeci termin, którego samoloty z Polski nie będą latać do Chin. Wcześniej LOT informował o zawieszeniu połączeń do 29 lutego br., w połowie lutego jednak przedłużył decyzję o kolejny miesiąc - czyli do 28 marca.

Do 9 lutego nie będzie lotów z Polski do Chin.
Koronawirus. LOT zwiesza loty do Chin

To jednak nie koniec zmian w siatce połączeń państwowego przewoźnika. Jak informował p.o. rzecznika, LOT do 8 kwietnia nie będzie realizował też połączeń Budapeszt - Seul i zmniejszył liczbę połączeń z Włochami. Samoloty do Mediolanu zamiast trzy razy dziennie będą latać częstotliwością dwa razy dziennie.

Zobacz też: Koronawirus uderzy w gospodarkę?

Pasażerowie wracający z Chin na lotniskach muszą poddać się dodatkowym procedurom bezpieczeństwa.
Koronawirus z Chin. Lotniska w Polsce wprowadzają dodatkowe środki bezpieczeństwa

- Jesteśmy w stałym kontakcie z przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego, a także z pozostałymi przewoźnikami w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych pasażerów i pracowników - poinformował PAP Czernicki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
05-03-2020

UważnyNo to Condor będzie z Warszawy do Radomia latał... z panem Suskim na pokładzie.

05-03-2020

XxxI po co? To statki które pływają po całym świecie też powinny stanąć w portach.....

05-03-2020

Czas na refleksję !Tego wymaga powaga sytuacji. Jeśli chcemy przeżyć, nie możemy się kierować materialnymi pobudkami. Szanowni "Ludzie" Czy my potrafimy … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (34)