Trwa ładowanie...
bEpIXqCt

Notowania

Przejdź na

Koronawirus wymusi zwolnienia. "Przed nami kilka bardzo trudnych miesięcy"

- Najnowsze prognozy pokazują, że gospodarka europejska niestety może być najbardziej uderzona przez skutki tej pandemii - mówił w rozmowie z WP Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. - Ta recesja może być tutaj najgłębsza. Będzie też bardzo głęboka w Niemczech, co jest niedobrą informacją dla Polski, bo są one naszym dużym partnerem handlowym. Bez wątpienia pójdą za tym zwolnienia, ale trudno to prognozować. Na pewno wzrost bezrobocia nastąpi. Oby był jak najmniejszy i jak najbardziej krótkotrwały - dodał.

0
0
68
Podziel się
Komentarze (68)
zobacz więcej komentarzy (68)
bEpIXqCF
KOMENTARZE
(68)
gość
rok temu
czytając te wpisy mam wrażenie że pis specjalnie sprowadził wirusa żeby zaszkodzić przedsiębiorcom.Brak słów .
Realista
rok temu
Gdybym był pracodawcą i zastała by mnie ta sytuacja to w pierwszej kolejności pozwalnialbym z pracy wyborców PiS. Będą mieli za to sporo czasu wolnego aby przygotować sie do pójścia na wybory;)
Polak
rok temu
Po co teraz 500+ ?
bEpIXqCX
gosc
rok temu
mysle ze arogancja ze strony pracowników troche otworzy im oczy maja wszyscy zwolnieni teraz otworzyc swoje firmy i okradac pracowników jak do tej pory ich pracodawcy
Obserwator
rok temu
A tak na marginesie. Rząd stworzył teoretyczną tarczę mającą jakoby chronić firmy i przedsiębiorców przed upadkiem, namawia pracowników aby obniżali zarobki - a może by tak zwolnić parę tysięcy nikomu niepotrzebnych urzędników ministerstw oraz sobie obniżyć pensje, a do tego dobrze by było jakby ten " pan" z Żoliborza ze swoją kliką też zrzekł się połowy apanaży/zarobków/. Nie chce mi się liczyć, lecz byłyby to bardzo duże kwoty/ miesięcznie na pewno uratowałyby parę tysięcy miejsc pracy/. Warto o tym pomyśleć.
...
Następna strona