Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Piotr Pilewski
Piotr Pilewski
|
aktualizacja

Kryzys żywnościowy zbliża się wielkimi krokami. "Będzie mniej jedzenia i będzie ono droższe"

Widmo kryzysu żywnościowego jest coraz bardziej przerażające. Eksperci ostrzegają, że w obliczu wydarzeń geopolitycznych, ale i zmian klimatycznych, nie tylko przyszłe, ale i obecne pokolenia będą zmagały się z mniejszą ilością jedzenia, które z kolei będzie coraz droższe. Ewa Chodkiewicz, dyrektor Działu Ochrony Przyrody oraz Dariusz Gatkowski, ekspert ds. różnorodności biologicznej w WWF Polska, mówili w programie "Money.pl", że to już ostatni dzwonek na to, aby zapobiec czarnym scenariuszom.

32
Podziel się:
KOMENTARZE
(32)
Rolniczka
rok temu
To prawda mało jest ludzi do pracy na ziemi chcą mieć gotowe ze sklepu a czasem wyśmiewają jak ktoś pracuje to przykre ja mam swoje i wartościowe produkty
Lana
rok temu
Więcej niech zabraniają i każą wylewać np. mleko polskim rolnikom. Nie martwcie się. Już unia ma dla nas rozwiązanie- będziemy jeść ROBAKI. Nie wierzycie? Europolitycy już nad tym pracują.
XDD
rok temu
Brawo pis
Allo , allo
rok temu
Poczekajcie jeszcze trochę a wszystko to się sprawdzi. Wrócą kartki żywnościowe i to tylko dla zaszczepionych ( kilka razy w roku). A na koniec powiedzą , że jest jakieś skażenie i zaczną się przymusowe przesiedlenia ( po to im CPK?). WSZYSTKO WEDŁUG AGENDY ONZ UJAWNIONEJ KILKANAŚCIE LAT TEMU W AFERZE WIKILEAKS, w treści której nikt nie uwierzył i nadal nie wierzy bo jest zbyt szokująca.
Oburzoba
rok temu
Pandemia na zlecenie teraz nastepne strachy ci co mają tak dużo głoszą propagandę bo im mało
...
Następna strona