Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Kuzyn prezesa PiS już nie jest prezesem Forum

276
Podziel się:

Grzegorz Tomaszewski, kuzyn prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, przestał być prezesem Forum, spółki odpowiadającej za wydawanie "Gazety Polskiej Codziennie". Został zastąpiony przez radną PiS Beatę Dróżdż.

Kuzyn Kaczyńskiego zastąpiony przez radną PiS na stanowisku prezesa Forum
Kuzyn Kaczyńskiego zastąpiony przez radną PiS na stanowisku prezesa Forum (PAP)
bEsqoEuZ

Grzegorz Tomaszewski przestał być prezesem Forum, wydawcy "Gazety Polskiej Codziennie". Zastąpiła go Beata Dróżdż, dyrektor generalna Niezależnego Wydawnictwa Polskiego (wydawca "Gazety Polskiej"), radna PiS Sejmiku Województwa Łódzkiego - podaje press.pl.

Tomaszewski jest kuzynem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Prezesem spółki był od 2013 roku (zastąpił wówczas Janinę Goss). Był jedynym członkiem zarządu. Nowa prezes Forum Beata Dróżdż wcześniej zasiadała w radzie nadzorczej spółki. Jest związana z Klubami "Gazety Polskiej", w 2019 roku kandydowała do Parlamentu Europejskiego z listy PiS.

Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "GP Codziennie" i "GP", informuje na łamach press.pl, że do zmian doszło też w radzie nadzorczej spółki. Odeszła z niej Barbara Skrzypek, bliska współpracowniczka Jarosława Kaczyńskiego. W tym roku przeszła na emeryturę.

bEsqoEvb

Do rady nadzorczej trafili: Małgorzata Nocuń, dyrektor finansowa wydawcy "GP", i Winicjusz Sokół związany z Klubami "Gazety Polskiej". - Na moją prośbę w radzie został Ryszard Czarnecki, który nadal jest jej przewodniczącym - mówi Sakiewicz. Czarnecki jest europosłem PiS.

Zobacz także: Obejrzyj: Rząd chce nacjonalizować biznes?

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEsqoEvC
KOMENTARZE
(276)
Kozak Nikita
rok temu
Życzenia urodzinowe dla naczelnika państwa. Zdarowia żełaju URAAAA!!!!
Rotfeld
rok temu
Kmioty Pisowskie ,takie złodziejstwa i bandytyzmu nie było od kilku lat ,od czasów koalicji PO i PSL.
Drużyna dojne...
rok temu
Zarządy Spółek Państwowych czekaja .Kaczyński rozdaje etaty dla rodziny i Pisowskiej patologi ,tak jak by był wlascielem tych firm ,dno ,dna .Złodziejstwo i bandytyzm.
bEsqoEvD
Ślązak, teraz...
rok temu
Faszystowskie kółko różańcowego okradania podatników.
TUPOLEVISSIMU...
rok temu
Pomijając to przedwyborcze bicie piany wokół LGBT, PiS jest dziwaczną organizacją o charakterze rewolucyjno-towarzysko-przestępczym (mafijnym), podobną do leninowsko-maoistowskiej albańskiej partii pracy Envera Hodży. Tam też był pseudo_charyzmatyczny wódz ze swoimi akolitami o bardzo dziwnych wzajemnych powiązaniach towarzysko-płciowo-finansowych. Ciemnemu ludowi wciskali kity o dobroci państwa socjalistycznego tudzież socjalnego, a na boku robili wielomiliardowe wałki liczone w twardej walucie. Po upadku systemu komunistycznego w latach 90. XX w. Albania była krajem, nie trzeciego, a czwartego świata. Rozgrabili wszystko co było do rozgrabienia i zostawili społeczeństwo w totalnej nędzy.
...
Następna strona