Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kwarantanna po wyjeździe za granicę? O tym trzeba wiedzieć

Wakacje za granicą mogą wiązać się z kwarantanną? - Była chwila grozy, zwłaszcza osoby, które miały wykupione wycieczki zastanawiały się, czy po powrocie będą musiały trafić na kwarantannę. Rozporządzenia rządu pojawiają się co dwa tygodnie, ostatnie znacznie rozszerzyło listę krajów, do których możemy latać - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Kaludyna Fudala z Wakacje.pl. - Z punktu widzenia turystów, najważniejszy jest wielki powrót Egiptu. Dotąd ten kraj był zamknięty, ale wraca w wielkiej formie, bo bez kwarantanny, bez testu i bez kosztu wizy w tym roku - dodała.

0
0
26
Podziel się
Komentarze (26)
zobacz więcej komentarzy (26)
KOMENTARZE
(26)
Pp
2 lata temu
Na Krecie pustki, ludzie przestrzegają zasad itp.
zzz
2 lata temu
ważne że rząd wspomaga branżę turystyczną. czyli wpłaca Kowalski kasę na wczasy zagraniczne, poczym ogłaszają, że dany kierunek jest zagrożeniem, Kowalski nie wyjeżdża na oczekiwane wakacje a kasą dostaje po 180 dniach ( jakaś tarcza tak mówi) + 14 dni ustawowe, czyli 194 dni, Tak pseudo rządzący wspomagają branżę naszą kasą i taką samą prawdą nas karmią. Ważne że kolejna tracza zwolni ich z wszelkiej odpowiedzialności, bo to jest ważne z walką z Covidem.
Badia
2 lata temu
A kwarantanna dla dzieci po zagranicznych wakacjach też ????? Czy ziu do szkoły bo nie zagrażają nikomu ?????
Reksio
2 lata temu
To po co jechać za granicę swego kraju dobrze nie znają a lecą na łeb i szyję a otem płacz będzie
Patryjota
2 lata temu
23 Marca tego roku ogłoszono stan epidemiologiczny a nie ////PANDEMIA//// no co lepiej sterować zastraszonym narodem .......
...
Następna strona