Trwa ładowanie...
bEseOeAB

Notowania

Przejdź na

Limity w komunikacji miejskiej. Szykują się kary

- Apelujemy do samorządów o to, by podjęły działania kontrolne w pojazdach komunikacji miejskiej - mówi w programie "Tłit" Piotr Mueller, rzecznik prasowy rządu. Od soboty zaczną bowiem obowiązywać nowe limity w transporcie zbiorowym - zajętych może być 50 proc. miejsc siedzących lub 30 proc. wszystkich miejsc w pojeździe. Kto zapłaci karę, jeśli limit zostanie przekroczony? - Odpowiedzialność spoczywa przede wszystkim na operatorze, czyli zakładzie organizującym transport zbiorowy w danym mieście - mówił Piotr Mueller. Rzecznik rządu odniósł się również do kontroli na weselach i imprezach rodzinnych. - Inspektorzy mogą pojawić się na takiej imprezie i sprawdzić przestrzeganie przepisów. Przede wszystkim liczby osób - mówił gość programu "Tłit".

0
0
10
Podziel się
Komentarze (10)
zobacz więcej komentarzy (10)
bEseOeAN
KOMENTARZE
(10)
Psemko
10 miesięcy temu
Zapraszam na wesele 24.10 będę pił za zdrowie sasina i Mateuszka impra na 115 osób pobawmy się w szukanego!!!
Edek
10 miesięcy temu
będą sprawdzać państwa młodych i zabierać im kasę z prezentów !!!! chore państwo w chorym narodzie !!!! pamiętajcie NIE ŻEŃCE SIĘ I NIE WYCHODŻCIE ZA MĄŻ !!!! ŻYJCIE NA KOCIĄ ŁAPĘ BEZ ŚLUBÓW BO PAŃSTWO WAS SKASUJE !!!!!
z62
10 miesięcy temu
co chcesz kontrolowac jak juz wszyscy zrezygnowali zwesel ty chlopcze nawet nie wiesz co mowisz
bEseOeBf
Ona
10 miesięcy temu
W jaki sposób to ma niby funkcjonować, jeżeli ludzie muszą dojechać jakoś do pracy, a nie zauważyłam, żeby zwiększona została częstotliwość kursów autobusów i tramwajów. Mam się ścigać ze staruszką o miejsce, bo ona do pracy jechać nie musi?
Gość
10 miesięcy temu
Jak trzeba nienawidzić naród aby stosować takie haniebne praktyki.