Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Limity w komunikacji miejskiej. Szykują się kary

- Apelujemy do samorządów o to, by podjęły działania kontrolne w pojazdach komunikacji miejskiej - mówi w programie "Tłit" Piotr Mueller, rzecznik prasowy rządu. Od soboty zaczną bowiem obowiązywać nowe limity w transporcie zbiorowym - zajętych może być 50 proc. miejsc siedzących lub 30 proc. wszystkich miejsc w pojeździe. Kto zapłaci karę, jeśli limit zostanie przekroczony? - Odpowiedzialność spoczywa przede wszystkim na operatorze, czyli zakładzie organizującym transport zbiorowy w danym mieście - mówił Piotr Mueller. Rzecznik rządu odniósł się również do kontroli na weselach i imprezach rodzinnych. - Inspektorzy mogą pojawić się na takiej imprezie i sprawdzić przestrzeganie przepisów. Przede wszystkim liczby osób - mówił gość programu "Tłit".

0
0
10
Podziel się
Komentarze (10)
zobacz więcej komentarzy (10)
KOMENTARZE
(10)
Psemko
2 lata temu
Zapraszam na wesele 24.10 będę pił za zdrowie sasina i Mateuszka impra na 115 osób pobawmy się w szukanego!!!
Edek
2 lata temu
będą sprawdzać państwa młodych i zabierać im kasę z prezentów !!!! chore państwo w chorym narodzie !!!! pamiętajcie NIE ŻEŃCE SIĘ I NIE WYCHODŻCIE ZA MĄŻ !!!! ŻYJCIE NA KOCIĄ ŁAPĘ BEZ ŚLUBÓW BO PAŃSTWO WAS SKASUJE !!!!!
z62
2 lata temu
co chcesz kontrolowac jak juz wszyscy zrezygnowali zwesel ty chlopcze nawet nie wiesz co mowisz
Ona
2 lata temu
W jaki sposób to ma niby funkcjonować, jeżeli ludzie muszą dojechać jakoś do pracy, a nie zauważyłam, żeby zwiększona została częstotliwość kursów autobusów i tramwajów. Mam się ścigać ze staruszką o miejsce, bo ona do pracy jechać nie musi?
Gość
2 lata temu
Jak trzeba nienawidzić naród aby stosować takie haniebne praktyki.