Trwa ładowanie...
bEDRALVN
Notowania
Przejdź na

Litr benzyny po 8 zł? To możliwe

By osiągnąć cele Europejskiego Zielonego Ładu, UE chce także zniechęcić do używania aut z silnikiem spalinowym. Zwiększając opodatkowanie paliw. Gotowy jest już projekt zmian w unijnej dyrektywie energetycznej, który przewiduje m.in. podniesienie akcyzy na paliwo. "Będziemy finansować wszelkie koszty związane z wdrażaniem unijnej polityki klimatycznej i temu ma służyć zmiana obciążeń akcyzowych i sposobu naliczania tej akcyzy" - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Urszula Cieślak, analityk rynku paliwowego z firmy BM Reflex. Z tego powodu ceny paliw, w tym autogazu, pójdą mocno w górę.

19-07-2021
0
0
13
Podziel się
Komentarze (13)
zobacz więcej komentarzy (13)
bEDRALVZ
KOMENTARZE
(13)
Klara
4 tyg. temu
Mam pytanie , pomijajac że kupę kasy idzie na podwyżki dla tych rzadowych pasozytow albo pierwszej damy (rozumiem że z pracy musiała zrezygnowac ale to czemu nie dostanie pensji adekwatnej do jej wykształcenia? ),13 emerytury , 500 plus i to wszystko na czym każdy się teraz skupia. Czy zastanawiacie się co będzie się działo później z tymi akumulatorami ? Przecież wszystko się zuzywa wcześniej czy później, albo jeśli tyle prądu się będzie ciagnelo A z tego co się orientuje Polacy wszystko zgapiaja ale nie do końca, w stanach są specjalne ( uciekło mi słowo;/) agregaty(?) Gdzie przechowują prąd A tauron czegoś takiego nie ma . Wydaje mi się że wtedy podaż na solary wzrosnie dlatego o tym wspomnialam. Za dużo gniewu we mnie w tym momencie więc lepiej tu skończę. Przestańcie patrzeć tylko w przód, myslcie też o skutkach.
Mybius
2 miesiące temu
We włoszech paliwo juz po 8 zł
Poselski wypa...
2 miesiące temu
Przestańcie Posłowie okradac tych niewolników to będzie na wszytko bo oni tylko bredza że na 500 plus idzie
bEDRALWr
Zeus
2 miesiące temu
rak a nie coronavirus. nowi lekarze bez uczenia sie nie wiedzieli co to. zamkniete uczelnie przeciez
wara!!!!!!!!!...
2 miesiące temu
Przestancie do cholery placic 500 plus i inne swiadczenia z moich podatków! ja mam przez was pozniej ceny w sklepach bardzo wysokie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!