Agnieszka Kopacz-Domańska

Lockdown na Warmii i Mazurach. "Jest to uciążliwe dla mieszkańców i przedsiębiorców"

- Skupiamy się przede wszystkim na ratowaniu ludzkiego życia i zdrowia. Musimy zatroszczyć się o łóżka w szpitalach, respiratory i przerwanie transmisji wirusa w społeczeństwie. Temu mają służyć obostrzenia, które niewątpliwie są uciążliwe dla mieszkańców i przedsiębiorców. Jest to potrzebne, jeśli chcemy wrócić do funkcjonowania społecznego, jakie jest w pozostałej części naszego kraju – mówił w programie "Newsroom" Artur Chojecki, wojewoda warmińsko-mazurski. Przypomnijmy, od soboty zamknięte zostaną m.in. hotele, baseny oraz centra handlowe. Wszystko dlatego, że region jest obecnie największym ogniskiem zakażeń, również tzw. brytyjską odmianą koronawirusa.

Więcej wideo
Umowy, które chronią biznes. O czym firmy zapominają?Umowy, które chronią biznes. O czym firmy zapominają?
Podatki i KSeF bez stresu. Co przedsiębiorca powinien wiedzieć?Podatki i KSeF bez stresu. Co przedsiębiorca powinien wiedzieć?
Dotacje bez tajemnic. Jak zdobyć finansowanie na rozwój firmy?Dotacje bez tajemnic. Jak zdobyć finansowanie na rozwój firmy?
Tej firmy zazdrości nam Europa. Oglądaj "Biznes Klasę"Tej firmy zazdrości nam Europa. Oglądaj "Biznes Klasę"
Wojanek pod lupą UOKiK. "Bardzo mocno przyglądamy się temu, co się dzieje na rynku"Wojanek pod lupą UOKiK. "Bardzo mocno przyglądamy się temu, co się dzieje na rynku"
Nie tylko artyści. Na kogo jeszcze składamy się z podatkówNie tylko artyści. Na kogo jeszcze składamy się z podatków
Informatyk na telefon. Orange nie jest już tylko telekomem. Rozwija usługi IT dla firm.Informatyk na telefon. Orange nie jest już tylko telekomem. Rozwija usługi IT dla firm.
Wybrane dla Ciebie