Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Wakacje w Polsce droższe od zagranicznych? - Musimy wziąć pod uwagę to, gdzie wypoczywamy. Jeżeli będziemy porównywać hotel do hotelu, to te w Polsce potrafią zaskoczyć ceną, ale weźmy pod uwagę to, że dostajemy wyższy standard. Jeśli zdecydujemy się na zamieszkanie w kwaterze prywatnej czy pensjonacie, to prawdopodobnie cena będzie niższa. Jednak jadąc nad polskie morze czy w góry, jeśli nie mamy wyżywienia w pakiecie, to będziemy wydawać dodatkowe pieniądze. Jeśli za mocno poluzujemy budżet, to summa summarum kwoty mogą być wyższe - powiedziała w programie "Newsroom" Marzena German z Wakacje.pl. - Patrząc na same ceny zakwaterowania, to w Polsce można wykupić wakacje dużo taniej, niż pełen pakiet za granicą. Pamiętajmy też, że z tego są wyłączone takie usługi jak przelot, ubezpieczenie czy obsługa rezydenta - dodała. Była też pytana o to, czy jesienią ceny będą niższe. - Zawsze zachęcamy klientów, by wycieczki kupowali z wyprzedzeniem. Z kilku powodów. Po...

rozwiń
14
Podziel się:
KOMENTARZE
(14)
fGH
3 lata temu
Polski czarnogrod ma chyba najdroższe ceny w EU. Za 50zl można kupić 5 produktów w sklepie. Porażka jakaś.
ws1
3 lata temu
Kilka dni temu w kawiarni na Kos w Grecji za 2 kawy latte (bardzo dobre) , lampkę wina i wodę z lodem (gratis był upał) zapłaciłem 7,5 Euro.Czy w Mielnie te ok 30 zł wystarczyło by na tą wodę z lodem?
Nigdy więcej ...
3 lata temu
Mielno - zabetonowane wybrzeże Bloki jak w miastach Lasy wycięte Zwierzęta wybite Masakra
mądry obywate...
3 lata temu
Byłem na wczasach w Albanii. Przelot hotel 4 gwiazdkowy nad morzem wyżywienie pełne transfer na i z lotnisk koszt 1600zł na osobę za 7 dni. Wydatki na miejscu nie oszczędzając 400 zł. Decyzja należy do Was?
look
3 lata temu
Urlop za granicą z przelotem samolotem, all inclusive, hotel 4 gwiazdkowy, 4 osoby wychodzi 2 razy drożej niż domek nad Bałtykiem z wyżywieniem na mieście, a hotel w Polsce z pseudo all inclusive wychodzi niestety drożej :) Co kto lubi.