Trwa ładowanie...
bELzLMKZ
Notowania
Przejdź na

Milionowe kary za przestępstwo pracownika. "To nie jest najlepsze rozwiązanie"

Resort sprawiedliwości chce, by duże przedsiębiorstwa odpowiadały finansowo za przestępstwa, które popełniają ich pracownicy. Maksymalna kara to nawet 50 mln złotych. Co na to wicepremier i minister rozwoju Jadwiga Emilewicz? - Nadmierne restrykcje w trudnym dla przedsiębiorców czasie to nie jest najlepsze rozwiązanie - skomentowała. Na razie projekt nie jest jeszcze upubliczniony, dlatego wicepremier, która nie miała do niego wglądu, nie chciała dogłębnie oceniać propozycji nowych przepisów. - Wiele razy udowodniliśmy, że wspólnie potrafimy wypracować dobre rozwiązania - dodała jednak, odnosząc się do potencjalnej konieczności dyskusji na temat tego projektu z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobrą.

0
0
286
Podziel się
Komentarze (286)
zobacz więcej komentarzy (286)
bELzLMLl
KOMENTARZE
(286)
ja
rok temu
a urzędnicy kiedy będa odpowiadaćza swoje błędne decyzje? Siedzą na urzędach, by załatwiać interesy własne, swoich kumpli i rodziny. Żeby dobrać się do publicznych pieniędzy. Posadki w urzędach, spółkach państwowych, komisjach, fundacjach... nagrody, odprawy, ustawiane przetargi… służbowe samochody i mieszkania. Żaden polityk nie pomoże nam bardziej niż sami możemy sobie pomóc. Po prostu trzeba robić swoje. Zobaczcie ksiazke pt. Emreytura nie jest Ci potzerbna. Opisuje proste zasady budowania majątku. Ludzie sami mogą wiele osiągnąć w tym kraju bez niczyjej łaski i to wcale nie jakimiś skomplikowanymi metodami.
ssdw
rok temu
Ziobro to dyktator w Polsce dojdzie do zagłady i wojny domowej
APEL
rok temu
Dwóch małych chłopców Piotruś Gwiazdowski i Antoś Kita walczą o sprawność. Jeden zbiera pieniądze na operację nóżki, drugi na operację rączki. Bez tych operacji czeka ich kalectwo. Czas zbiórek dobiega końca , pieniędzy dużo brakuje. Jesteśmy dla nich jedyną nadzieją. Pomóżmy, dobro powraca. ( inf. siepomaga)
bELzLMLD
zax
rok temu
Sasin zmarnował 70 mln;czy PMM powinien siedzieć?
niesort53
rok temu
Trzeba być niespełna rozumu, żeby wymyślać takie przepisy.
...
Następna strona