Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|

"Money. To się liczy". Gościem prof. Leszek Balcerowicz

6
Podziel się:

Dziś w "Money. To się liczy" gościem będzie prof. Leszek Balcerowicz, przewodniczący rady Forum Obywatelskiego Rozwoju, b. wicepremier i minister finansów. Rozmawiamy o kondycji polskiej gospodarki i prognozach na najbliższe miesiące. Zapraszamy od 9.15.

bEssImTF

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 9.15 na money.pl i wp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz też: Strajk przedsiębiorców. Paweł Tanajno: Państwo PiS się wali na naszych oczach
bEssImUi
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(6)
QQ
rok temu
RT przychodzi do ratusza na 10:00, a o 15:00 zbiera się z biurka i leci do domu. Te leniwe standardy przeniesie do złotej klatki w Pałacu Prezydenckim.
Jacek
rok temu
Niech Balcerowicz opowie o swoich "dokonaniach", wtedy gdy był u władzy. Balcerowicz to partacz, którzy zawalił wszystko czymkolwiek się zajmował. Swoimi decyzjami doprowadził do 20-paroprocemtowego bezrobocia podkoniec lat 90tych i na początku 2000. Zostawił blisko 100 mld złotowy deficyt budżetowy swojemu następcy. "Wyzwolił" Polaków z wlasnosci sprzedając banki, firmy ubezpieczeniowe i ogromną ilość przedsiębiorstw w ręce kapitału zagranicznego. Nie ma pojęcia jak działa współczesny kapitalizm. On nigdy nie zrozumiał i najprawdopodobniej nigdy nie zrozumie, że źródłem bogactwa w kapitalizmie jest własność, przede wszystkim przedsiębiorstw, ale oczywiście nie tylko. Te jego "reformy" wypchnęły z Polski miliony ludzi, który nie byli w stanie znaleźć zatrudnienia. A z Polski uczyniły kraj o gospodarce postkolonialnej.
Dragon 37
rok temu
Kogo wy zapraszacie największy złodziej w nowoczesnej historii Polski człowiek dzięki któremu wielu ludzi nie miało za co żyć i który wszystko sprzedawał w imię tego że tak trzeba zaciskać pasa gdzie okazało się to wcale niepotrzebne
bEssImUj
Pilecki
rok temu
Kto ??? profesor???:))) Ten PZPR-owiec powinien siedzieć w pasiakach od dawna a nie wywiadów udzielać no ale jakie media takie autorytety....
Marek
rok temu
No to WP znalazło eksperta. Zupełne dno. Niżej to już tylko Wałęsa ze swojom konstytucjom