Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|

"Money. To się liczy". Rekordowy deficyt budżetu. Gościem wiceminister finansów

4
Podziel się

Dziś w "Money. To się liczy" tematem nowy budżet na 2020 r. z rekordowo wysokim deficytem. O nowych wydatkach państwa i zabezpieczeniem przed drugą falą epidemii rozmawiamy z wiceministrem finansów Piotrem Patkowskim. W drugiej części o kondycji polskich startupów mówi Tomasz Snażyk, prezes Fundacji Startup Poland. Zapraszamy od 9.15.

bErnpEHV
bErnpEIy
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(4)
i tyle
11 miesięcy temu
socjalizm jaki jest taki jest, ale ma jedną poważną wadę ... ZAWSZE prędzej czy później bankrutuje ... popatrzcie na Węgry ... bieda aż piszczy a forint o już nawet 2 groszy nie kosztuje ...
super !!
11 miesięcy temu
BRAWO PIS !!!
Uchybie
11 miesięcy temu
Z socjalistami jest zawsze ten sam problem, że kończą im się cudze pieniądze. Człowiek jak zapracuje to czuje ich wartość, a oni tej wartości nie czują.
bErnpEIz
Dzieciak recy...
11 miesięcy temu
a niech poda jakie zadłużenie było do marca 2020 roku, jakie wydatki poniesiono w związku z wydatkami bezpośrednimi na walkę z covid a jakie na tzw "tarcze". Kreatywnej księgowości nie ma??? A może nie chce przyjąć do wiadomości iż taką prowadzą. PiS kłamie aby tylko nie doszło do zamieszek. Kto i z czego spłacimy zadłużenie? Niczym za długi Gierka ... dzieci i wnuki!!!