Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|

Money. To się liczy. Tarcza PFR 2.0. Ruszają wypłaty

14
Podziel się

Dziś w programie gościem będzie Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. Rozmawiamy m.in. o pieniądzach z nowej tarczy finansowej i Pracowniczych Planach Kapitałowych. Zapraszamy od 9.15.

Money. To się liczy. Tarcza PFR 2.0. Ruszają wypłaty
Mateusz Ratajczak (WP)
bDzyKsCt
Zobacz także: Oglądaj na żywo "Money. To się liczy"

Na program zapraszamy od poniedziałku do piątku o 9.15.

bDzyKsCv
bDzyKsCW
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(14)
Damian
1 tyg. temu
Socjalizm: „jak dać, żeby nie dać” - oczywiście dajemy z Waszych własnych pieniędzy, które zrabowalismy w podatkach, biorac sobie prowizje i „rządząc”. Tarcza 2.0, w sejmie naprodukowalismy bubla 6.0, za dwa lata może będzie 14.0. Kilometry ustaw i rozporządzeń, ciezko pracujemy, bez tego bydło by nie wiedziało która noga wstawać z Lozka.
Mm22
1 tyg. temu
Co z jedną osobową działalność??? Dalej nie uznajecie to jako firma? I dlaczego w całej EU jest uznana tylko w Polsce nie? I dlaczego mamy zapłacić podatki i ZUS jako firma skoro nie uznają państwo???
Ed22
1 tyg. temu
Dlaczego nie ma mowy o firmach niezatrudniających pracownikow z branży noclegowej . Zakaz obowiązuje a tarczy nie ma może ktoś w końcu naprawi ten bubel
bDzyKsCX
Zdziwiony
1 tyg. temu
W grudniu p. Gowin w "telewizorze" mówił, że 270 tyś. Firm otrzyma pomoc z tarczy 6.0. Na dzień dzisiejszy pomoc otrzymało 20 tyś. Firm. Panowie redaktorzy o tym napiscie artykuł jak bandyci z wiejskiej "pomagają" żeby nie pomóc jednym prostym zagraniem KOD PKD DOMINUJACY. szacowałem że ilość odmów w ZUS będzie na poziomie 80% ale widzę, że jest większa.
Łukasz
1 tyg. temu
Pytam się gdzie jest Pkd 4931Z . Co ma wogole wspólnego pkd ze spadkiem przychodu. Zamykają kluczowe działy gospodarki a człowieka mają daleko w poważaniu. Niedawno Gowin mówił że nie zostawia nikogo bez pomocy a tymczasem jak jest??? Szok i niedowierzanie