Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Kinga Jurga
|

"Money. To się liczy". Zakaz handlu do zmiany? Małe sklepy dalej upadają

8
Podziel się

Dziś w "Money. To się liczy" pytamy o dalsze losy zakazu niedzielnego handlu. Gościem będzie Alfred Bujara, szef sekcji handlu NSZZ "Solidarność". W drugiej części o kryzysie na rynku odpadów mówi Ryszard Pazdan, ekspert Business Center Club. Zapraszamy od 9.15.

bEgMGODF

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 9.15 na money.pl i wp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz też: Steinhoff diagnozuje sytuację górnictwa. "Byłem w rządzie, który mówił prawdę górnikom"
bEgMGOEi
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(8)
nmnmn
rok temu
dlaczego zniknął mój komentarz
Konsument
rok temu
....jaki zakaz ?...nie rozumiem...mam licencję...działalność...pracuje kiedy chcę...wolny chandel....ja najbardziej lubię kupować w niedzielę bo pracujè wiele godzin w tygodniu...A niedziela relaksik i na zakupy...haha
MD
rok temu
Sklepy samoobsługowe , duże markety i tylko osoby do ochrony.. Nie trzeba będzie nikogo zmuszać do pracy, sami przyjdą. A kupujmy wówczas, kiedy chcemy i jak klientom pasuje.
bEgMGOEj
Wolnorynkowie...
rok temu
Rynek sam decyduje, robią to konsumenci nie politycy. Jeśli ktoś jest przeciwny niedzielnej pracy to nie łazi do sklepu, bo myśli o innych. Dziwnie wielu przeciwników niedzielnego handlu spacerowało po sklepach, jak w każdy inny dzień. Do tego są jeszcze inne zakłady pracy, gdzie w niedzielę jak się pracuje, jak ktoś tu wyżej napisał, niczym niewolnik. Tylko, że niewolnik nie ma wyboru i nie dostaje wypłaty. Najwyżej kijem po plecach. więc mówienie, że ustawa jest dobra dla rodziny nie ma tu sensu. Ktoś miał interes i tyle, najprawdopodobniej ślepiec bez podstaw ekonomicznych i wyobraźni.
Strefa cienia
rok temu
Żałośni ekonomiści z money produkują takie posty nie mając pojęcia jaka jest rzeczywistość.