Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Krzysztof Olszewski
|
aktualizacja

#moneypomaga. Fotograficzne warsztaty arktyczne

2
Podziel się:

Pasja do fotografowania i chłodnych arktycznych klimatów była początkiem powstania biura, które pokaże Ci miejsca, których nikt inny Ci nie pokaże.

#moneypomaga. Fotograficzne warsztaty arktyczne

Artykuł powstał we współpracy z firmą Warsztaty Arktyczne.

To jest artykuł w ramach akcji #moneypomaga. Mierzysz się z kryzysem? Zgłoś swoją firmę i wypromuj ją na łamach money.pl. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj.

Chciałbyś zobaczyć i sfotografować pionowe klify, dzikie, piękne i niedostępne wyspy?
A może wyspę znajdującą się 300 km za kołem polarnym, spektakularne góry, fiordy i zorzę polarną. A może jednak wolisz - samochodem terenowym, przeprawiać się przez rzeki, biwakować pod namiotem i poznać miejsca do których zapuszcza się mniej niż 5 proc. turystów. Jeżeli tak to idealnie trafiłeś, bo te opisy to nic innego jak krótka charakterystyka kompleksowych, fotograficznych wyjazdów i wypraw na Senję, Lofoty, Islandię, czy Wyspy Owcze organizowanych przez biuro Warsztaty Arktyczne.

Wyjazdy także na weekend

Autorskie wyjazdy organizuje i prowadzi fotograf krajobrazu Michał Pośpiech. Podczas kilkudniowych wyjazdów również weekendowych, w małych grupy od trzech do czterech osób można nauczyć się fotografowania, rozwijać dotychczasowe umiejętności lub poznać emocje wyprawy 4x4 w arktycznych lokalizacjach.
W trakcie wyjazdów uczestnicy mają zapewniony autorski program dostosowywany na bieżąco do poziomu uczestników, gdyż część teoretyczna omawiana jest na kilku poziomach zaawansowania.
Michał przygotowując program wcześniej sam zwiedził kilka razy miejsca, do których teraz zabiera uczestników.

Wyjazd zorganizowany jest od A do Z

Biuro Warsztaty Arktyczne zapewnia kompleksową obsługę wyjazdów tj. przelot, transport na miejscu jak również wysokiej jakości noclegi w wynajętych na wyłączność domach lub apartamentach.
Każdy wyjazd relacjonowany jest na stronie firmy Warsztaty Arktyczne w formie opisu na blogu, zdjęć z wyjazdu, jak również krótkich kursów z obróbki zdjęć zrobionych podczas wypraw.

Historia Jednego Zdjęcia

Cykl „Historia jednego zdjęcia” dostępna jest na YouTube.

Wideo dostępne jest w dwóch wersjach językowych polskiej i angielskiej, gdyż prowadzący biegle zna angielski oferując również możliwość organizacji wyjazdów dla obcokrajowców i firm.
Każdy filmik to kurs obróbki zdjęć, informacja o lokalizacji fotografowanego obiektu, to dobry początek „sprawdzenia” wyjazdów i zobaczenia jaką wiedzę można nabyć podczas warsztatów.

Opinia uczestników to najlepsza wizytówka

Dominika Koszowska doktorantka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, a równocześnie jedna z uczestniczek wyjazdu na Islandię tak opisała wyprawę:
- Warsztaty zostały zorganizowane i przeprowadzone z pełnym profesjonalizmem, dbałością o szczegóły. Przebywałam w malowniczych zakątkach Islandii i miałam odpowiednią ilość czasu by wykonać zdjęcia. Jedno ze zdjęć zrobionych podczas tych warsztatów już niedługo zawiśnie na wystawie w Grecji w ramach międzynarodowego Chania International Photo Festiwal.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Warsztaty Arktyczne.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(2)
matka_wariatk...
4 lata temu
Super zdjęcia!
podróżnik
4 lata temu
Marzy mi się taki wyjazd.