Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

#moneypomaga. Office de Girard. Jedyny taki coworking

2
Podziel się

Dynamiczny hub biznesowy prowadzony przez spółkę THE1. w podwarszawskim Żyrardowie. Tuż obok największego parku wodnego w Europie, maksymalnie 45 min od centrum Warszawy. Innymi słowy w doskonałej dla każdego biznesu lokalizacji.

#moneypomaga. Office de Girard. Jedyny taki coworking
bEranAUl

Artykuł powstał we współpracy z firmą THE1.

To jest artykuł w ramach akcji #moneypomaga. Mierzysz się z kryzysem? Zgłoś swoją firmę i wypromuj ją na łamach money.pl. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj.

Marka Office de Girard powstała w 2019 roku, a rozpoczęła swoją działalność związaną z coworkingiem i usługami dla przedsiębiorców w pierwszych dniach marca 2020 roku. Początek działalności to pierwszy etap rozwoju spółki THE1., zapoczątkowany innowacyjnie w mieście poniżej 50 tysięcy mieszkańców. To jedyny taki projekt, jedyna taka firma w Polsce – w tej wielkości mieście - Żyrardowie.
Nikt jednak w najdoskonalniejszych planach, założeniach, czy analizach nie mógł przewidzieć, że rozpoczniemy działalność dosłownie w dniach ogłoszenia epidemii koronawirusa SARS-COV-2 w Polsce.

bEranAUn

Biuro coworkingowe i networkingowe

Ten ciężki dla całej gospodarki czas, który jeszcze nie wiemy, kiedy i z jakim skutkiem się skończy, jest dla nas również szansą. Każdego dnia sprawdzamy własny koncept biznesowy, ale i wspieramy innych przedsiębiorców - co jest naszym podstawowym credo.

Oczywiście nasza podstawowa usługa, to biuro coworkingowe (w tym również networkingowe). Chcemy, aby ten model - elastycznego wynajmu przestrzeni dla biznesu, który jest bardzo dobrze odbierany i utrwalany przez np. startupy (freelancerów), firmy istniejące, powracające na rynek czy nawet korporacje - mógł być dostępny wszędzie, bez względu na wielkość miasta.
Każde miasta bowiem współtworzone są przez ich siłę przedsiębiorczości (miejsca pracy, rozwój etc.)

bEranAUt

Po co jechać do Warszawy…

Innowacyjność naszego konceptu jest wzmocniona przez dodatkowe elastyczne oferowanie w tej samej lokalizacji wielu usług pracujących online, takich jak np.: wirtualny adres siedziby firmy (dowolnej wielkości), biuro rachunkowe online, kancelarię prawną online. Pozwalamy swobodnie, bezpiecznie i z codziennym wsparciem (zapleczem) wszystkim - rozwijać ich cele. Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem - dostarczając szeroko rozumianą przestrzeń w każdy możliwy sposób.

To tutaj dochodzi do współpracy i przepływu talentów. dzięki czemu relacje biznesowe między podmiotami wzmacniającymi wspólne wartości są codziennością. Dbamy o to, aby praca naszych klientów była zawsze bezproblemowa. Zapewniamy najemcom, czyli naszym społecznościom – maksimum swobody.

Dlaczego tylko stolica ma pozostawać w awangardzie zmian – mniejsze miejscowości to przyszłość, gdzie nowe potrzeby wprowadzają nowe rozwiązania. Tym bardziej, że coraz popularniejsza obecnie praca zdalna umożliwia nam działalność wszędzie – niezależnie od lokalizacji.

bEranAUu

Hot desk, cowork, dyskrecja i benefity dla każdego w prestiżowym adresie – to profesjonalny wizerunek i pomocna recepcja w standardzie z dostępem do biur i sal konferencyjnych, a także pozostałą infrastrukturą – to często więcej niż niejeden przedsiębiorca może osiągnąć. Przestrzeń elastyczna i elastyczne warunki umowy, a także całej współpracy to zdecydowany wyróżnik przedsiębiorczości Office de Girard. Nasze społeczności są naszym katalizatorem.

Więcej ofert, informacji na Facebook firmy.

oprac. Krzysztof Olszewski

Artykuł powstał we współpracy z firmą THE1.

bEranAUO
KOMENTARZE
(2)
Anka
rok temu
Nasza firma też współpracuje zdalnie ze wszystkimi podwykonawcami, a jak się chcemy spotkać to wynajmujemy sobie biuro. Bardzo jesteśmy zadowoleni z takiego rozwiązania. Ostatnio nawet zaczęliśmy pracować z Ofi detal - biurem rachunkowym i to był strzał w 10.
:)
rok temu
stupki