Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

#moneypomaga. Zajrzyj do świata mindfulnessowych herbat

5
Podziel się

Emotea – to stosunkowo młoda na rynku polskim firma, która stawia na jakość, dbałość o detale i ręczne wykonanie oferowanych produktów – mindfulnessowych herbat emotea.

#moneypomaga. Zajrzyj do świata mindfulnessowych herbat
bEraHPqZ

Artykuł powstał we współpracy z firmą Emotea.

To jest artykuł w ramach akcji #moneypomaga. Mierzysz się z kryzysem? Zgłoś swoją firmę i wypromuj ją na łamach money.pl. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj.

Nie od dziś wiadomo, że kawa jest napojem do towarzystwa, a herbata jest pretekstem, by spędzić czas z samym sobą, a także zatrzymać się na chwilę i pomyśleć, co jest dla nas w danym momencie najważniejsze. I zastanowić się, nad tym, dokąd zmierzamy. Tak w skrócie można opisać mindfulness, czyli uważność.
Bo mindfulness to sposób myślenia o tym, co nas otacza, ale przede wszystkim to zmiana sposobu myślenia o sobie i roli każdego z nas w otaczającym nas świecie.
To niezmiernie ważne w dzisiejszych trudnych czasach, czasach izolacji społecznej, która nie tylko zdezorganizowała nam życie, ale także wywołała stres i zmęczenie narzuconymi ograniczeniami.

bEraHPrb

Jakość składników to klucz

– W emotea podchodzimy do wszystkiego, w tym także do mindfulnessu, w sposób praktyczny, stąd powstał wartościowy, przygotowany z pomysłem produkt. Stawiamy na jakość składników i ich prozdrowotne właściwości. Do tego stworzyliśmy proste, funkcjonalne opakowanie wielokrotnego użytku, a nasze działania zgodne są z polityką zero waste. Zatrzymując się na chwilę nad filiżanką emotea, pozwalamy sobie poczuć, co jest w życiu ważne: to, co spożywamy, czym się otaczamy, jak się czujemy ze sobą samym – mówi Marlena Drygas, właścicielka emotea.

bEraHPrh

Niecodzienne w smaku na co dzień

Niezwykłość herbat emotea polega na ich niecodziennych składnikach (burak, yuzu, cascara – łuska kawy), barwie, smaku, starannie wyselekcjonowanych surowcach i półproduktach zainspirowanych podróżami. Każda receptura herbaty została skomponowana i przetestowana przez nasz zespół, a właściwości naparu są ściśle powiązane z przesłaniem każdej herbaty.
Do ręcznie zapakowanej herbaty dodajemy Magiczną Karteczkę, która ma wyzwolić pozytywne emocje, tak potrzebne w dzisiejszych czasach, pozwoli odprężyć się, zrelaksować, ale też i skupić na sprawach ważnych.

Jakie są nasze mindfulnessowe herbaty emotea?

To najbardziej uniwersalny, a zarazem zdrowy i elegancki prezent. Idealny dla każdego: klienta, współpracownika, pracownika, najbliższej osoby. Dla każdego wokół nas, kogo obecność i wkład w nasze życie doceniamy. I chcemy za to w nietuzinkowy sposób podziękować.

bEraHPri

Herbaty ręcznie pakujemy w eleganckie puszki, do których mogą być dołączone personalne akcesoria, czajniczki, kubki, filiżanki lub ręcznie produkowana czekolada. Jako prezent całość zostanie zapakowana ze smakiem i tak dobrana, by sprawiła jak najwięcej przyjemności obdarowanej osobie.

bEraHPrj

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu emotea.

Artykuł powstał we współpracy z firmą emotea.

bEraHPrC
KOMENTARZE
(5)
Anonim
rok temu
super!
jaaaaaaaa
rok temu
ładna
Dorota
rok temu
Wygląda zachęcająco, chętnie spróbuję...
bEraHPrD
Dorota
rok temu
Wygląda zachęcająco, chętnie spróbuję...
Wojtek
rok temu
Herbata mindfullnessowa to implementacja produktu leadujących kołczów! Bierze mnie na womitację...