Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

#moneypomaga. Zajrzyj do świata mindfulnessowych herbat

5
Podziel się

Emotea – to stosunkowo młoda na rynku polskim firma, która stawia na jakość, dbałość o detale i ręczne wykonanie oferowanych produktów – mindfulnessowych herbat emotea.

#moneypomaga. Zajrzyj do świata mindfulnessowych herbat
bDzhvdQR

Artykuł powstał we współpracy z firmą Emotea.

To jest artykuł w ramach akcji #moneypomaga. Mierzysz się z kryzysem? Zgłoś swoją firmę i wypromuj ją na łamach money.pl. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj.

Nie od dziś wiadomo, że kawa jest napojem do towarzystwa, a herbata jest pretekstem, by spędzić czas z samym sobą, a także zatrzymać się na chwilę i pomyśleć, co jest dla nas w danym momencie najważniejsze. I zastanowić się, nad tym, dokąd zmierzamy. Tak w skrócie można opisać mindfulness, czyli uważność.
Bo mindfulness to sposób myślenia o tym, co nas otacza, ale przede wszystkim to zmiana sposobu myślenia o sobie i roli każdego z nas w otaczającym nas świecie.
To niezmiernie ważne w dzisiejszych trudnych czasach, czasach izolacji społecznej, która nie tylko zdezorganizowała nam życie, ale także wywołała stres i zmęczenie narzuconymi ograniczeniami.

bDzhvdQT

Jakość składników to klucz

– W emotea podchodzimy do wszystkiego, w tym także do mindfulnessu, w sposób praktyczny, stąd powstał wartościowy, przygotowany z pomysłem produkt. Stawiamy na jakość składników i ich prozdrowotne właściwości. Do tego stworzyliśmy proste, funkcjonalne opakowanie wielokrotnego użytku, a nasze działania zgodne są z polityką zero waste. Zatrzymując się na chwilę nad filiżanką emotea, pozwalamy sobie poczuć, co jest w życiu ważne: to, co spożywamy, czym się otaczamy, jak się czujemy ze sobą samym – mówi Marlena Drygas, właścicielka emotea.

bDzhvdQZ

Niecodzienne w smaku na co dzień

Niezwykłość herbat emotea polega na ich niecodziennych składnikach (burak, yuzu, cascara – łuska kawy), barwie, smaku, starannie wyselekcjonowanych surowcach i półproduktach zainspirowanych podróżami. Każda receptura herbaty została skomponowana i przetestowana przez nasz zespół, a właściwości naparu są ściśle powiązane z przesłaniem każdej herbaty.
Do ręcznie zapakowanej herbaty dodajemy Magiczną Karteczkę, która ma wyzwolić pozytywne emocje, tak potrzebne w dzisiejszych czasach, pozwoli odprężyć się, zrelaksować, ale też i skupić na sprawach ważnych.

Jakie są nasze mindfulnessowe herbaty emotea?

To najbardziej uniwersalny, a zarazem zdrowy i elegancki prezent. Idealny dla każdego: klienta, współpracownika, pracownika, najbliższej osoby. Dla każdego wokół nas, kogo obecność i wkład w nasze życie doceniamy. I chcemy za to w nietuzinkowy sposób podziękować.

bDzhvdRa

Herbaty ręcznie pakujemy w eleganckie puszki, do których mogą być dołączone personalne akcesoria, czajniczki, kubki, filiżanki lub ręcznie produkowana czekolada. Jako prezent całość zostanie zapakowana ze smakiem i tak dobrana, by sprawiła jak najwięcej przyjemności obdarowanej osobie.

bDzhvdRb

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu emotea.

Artykuł powstał we współpracy z firmą emotea.

bDzhvdRu
KOMENTARZE
(5)
Wojtek
8 miesięcy temu
Herbata mindfullnessowa to implementacja produktu leadujących kołczów! Bierze mnie na womitację...
jaaaaaaaa
8 miesięcy temu
ładna
Anonim
8 miesięcy temu
super!
bDzhvdRv
Dorota
8 miesięcy temu
Wygląda zachęcająco, chętnie spróbuję...
Dorota
8 miesięcy temu
Wygląda zachęcająco, chętnie spróbuję...