Trwa ładowanie...
bEruQSAB

Notowania

Przejdź na

Najemcy galerii walczą o przetrwanie. "Liczymy na obniżkę czynszu o co najmniej 50 proc."

- Uważam, że właściciele galerii handlowych, którzy myślą długoterminowo, obniżą czynsze najemcom - powiedział w programie „Newsroom WP” Paweł Kapłon, przewodniczący rady nadzorczej Tatuum. – Brak zrozumienia sytuacji jest tam, gdzie centrum decyzyjne galerii jest daleko od Polski. Przychodzi propozycja i ona jest nieprzystająca do potrzeb i realiów. Część najemców jeszcze korzysta z jakiejś pomocy, ale tak da się funkcjonować tylko przez kilka miesięcy. Obniżka czynszu powinna być dostosowane do sytuacji konkretnych galerii. Najgorzej radzą sobie centra handlowe w dużych miastach, one mają słabą odwiedzalność. Nasza sprzedaż w maju spadła o 50 proc. i takiej obniżki czynszu byśmy oczekiwali.

0
0
36
Podziel się
Komentarze (36)
zobacz więcej komentarzy (36)
bEruQSAN
KOMENTARZE
(36)
Arab
rok temu
Ja nasywam sie, Muhud i jestems arabii saudyjskiej. mam zamiar wykupic Galerie i utworzy Meczet. Uwaszam, ze nalezszy mi sie, miejsce do modlitfy. Zaprosze rowniez wiencej muzulman do city i bende sie,czul jak u sibie. Sorrry for my Polish mistakes..
frek16'
rok temu
Dozgonnie Wierni Katolicy swoim kaznodziejom (nie stwórcy, przypuszczam że jego to w ogóle nie interesuje) żądają przebudowania galerii na wielkie ośrodki modlitewno-pielgrzymkowe gdzie będą mogli przekazywać swoim oblubieńcom w czarnych przebraniach swoje trzynastki i czternastki maszerując po tych obiektach nie stanowiąc żadnego zagrożenia dla siebie i innych w ruchu ulicznym.
Sowa
rok temu
Galerie przebudować na Kościoły.
bEruQSBf
Polak
rok temu
Nie patrzenie ludziom w oczy, w tym przypadku w kamerę to totalny brak szacunku dla rozmówcy!
gośśćć
rok temu
Rynek nie zna pustki. Nie musi być tyle Galerii ile jest ich obecnie. Powstaną w ich miejsce polskie przedsiębiorstwa handlowe, które przejmą niszę na rynku. Nie każdy, kto dotychczas był handlowcem zasługuje na bycie nim dalej. Jego miejsce wypełnione zostanie przez inną formę zadowolenia konsumenta. Dobry handlowiec sobie zawsze poradzi w nowych okolicznościach. Żaden rynek biznesu nie jest wieczny. Każdy handlowiec powinien szacować swoje ryzyko gospodarcze i wówczas nie powinno być zaskoczenia. Obecnie dobry handlowiec zna swoje perspektywy, nie narzeka i podejmuje decyzje, w tym decyzje przerwania handlu w danym miejscu i znajduje inne rozwiązanie.
...
Następna strona