Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nawałnice nad Polską. Lepiej nie będzie, ekstrema będą się nasilać

Przez Polskę przeszły nawałnice, jednak przez zmiany klimatu do nagłych i gwałtownych wyładowań atmosferycznych musimy się przyzwyczaić. - Tej nocy większy problem mieliśmy z wichurami i wiatrem, który łamał drzewa niż nawalnymi deszczami. Natomiast z informacji, które posiadam, wynika, że takie wyładowania i ekstremalne warunki pogodowe utrzymają się co najmniej do końca weekendu - powiedział w programie "Money. To się liczy" Przemysław Daca, prezes PGW Wody Polskie. - Nie trudno zauważyć, że mamy coraz częściej do czynienia z ekstremalnymi warunkami pogodowymi, musimy się na to przygotować i zdać sobie sprawę, że lepiej już nie będzie, a te ekstremalne zjawiska będą się nasilać - dodał.

0
0
12
Podziel się
Komentarze (12)
zobacz więcej komentarzy (12)
KOMENTARZE
(12)
victor
2 lata temu
Pan jest cierpliwy nie nadwyrezajcie Jego cierpliwosci, bo mogly zmiesc nas woda i ogniem i to bylo by sprawiedliwe...ale czas sie skonczy, cierpliwosc ma swoj czas i nie bedzie juz litosci, a potega i moc w calej swej sile zniszczenia, a wielu tych twardego katku i tak nie uwierzy a bedzie zlozeczyc i przeklinac i beda tez tacy ktorzy uwierza i padna na kolana i oddadza Bogu czesc i chwale nalezna tylko Bogu.
Ten sie smiej...
2 lata temu
Kto smieje sie ostatni. To informacja dla tych ktorzy uwazaja ze to normalne i 40 lat temu bylo tak samo. 40 lat temu nie bylo ich na Swiecie albo rabali w pieluchy, a dzisiaj serwuja propagande Ojca Dyrektora albo TVP-INFO. Ale zmienia zdanie juz niedlugo.A teraz nie ma Im czego tlumaczyc bo sa nie tylko tepi jak leb Karpia ale niekumaci . Bo zrodlem ich informacji jest jedynie sluszna prawda " objawiona "
victor
2 lata temu
...a jak tam u ciebie? ...bo u mnie woda po lydki, a gdy telefony siada, polki w sklepach beda puste, jakze szczesliwi beda ci co maja zloto.
Skan
2 lata temu
będzie gorzej bo biznes i politycy się nie przejmują i nie zamierzają podejmować działań naprawczych, a ludzie są mamieni nieprawdą
mmmm
2 lata temu
mmm