Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

nc+ z nowym prezesem. Została nim Edyta Sadowska

2
Podziel się:

Rada nadzorcza ITI Neovision powołała Edytę Sadowską na prezesa zarządu platformy nc+. Stanowisko obejmie od 1 czerwca, zastępując Manuela Rougerona.

Edyta Sadowska prezesem zarządu i dyrektorem generalnym nc+
Edyta Sadowska prezesem zarządu i dyrektorem generalnym nc+ (nc+)
bETURFIR

Edyta Sadowska 1 czerwca zostanie prezesem zarządu oraz dyrektorem generalnym platformy nc+. Od lutego 2018 r. była członkiem zarządu platformy na stanowisku wiceprezesa zarządu ds. programowych.

Z notki biograficznej, udostępnionej na stronach spółki, dowiadujemy się, że Edyta Sadowska była wcześniej związana m.in. z Ringier Axel Springer Polska, gdzie zajmowała stanowisko prezesa zarządu spółki. Następnie, jako członek zarządu połączonych struktur Grupy Onet-RASP, odpowiadała za budowę oraz realizację strategii rozwoju i transformacji cyfrowej największych tytułów prasowych i mediów online.

bETURFIT

Edyta Sadowska na stanowisku zastępuje Manuela Rougerona, który do końca lipca pozostanie specjalnym doradcą zarządu platformy nc+. 1 sierpnia dołączy do zespołu CANAL+ International w Paryżu i obejmie stanowisko Executive Vice President na rynki Azji i Pacyfiku. Zostanie również powołany w skład rady nadzorczej platformy nc+.

Zobacz także: Obejrzyj: Co się dzieje w czasie awarii w bankach

Rougeron rozpoczął swoją profesjonalną karierę zawodową w 1995 roku w Unifrance Film International. W 1998 roku został członkiem Komitetu Organizacyjnego piłkarskich Mistrzostw Świata we Francji, a rok później dołączył do zarządu TPS.

bETURFIZ

W 2003 roku objął stanowisko dyrektora zarządzającego MULTIVISION / TPSVOD. W styczniu 2007 roku zaczął pracę w CANAL+ International jako dyrektor ds. programowych.

W 2009 roku został dyrektorem wykonawczym w VSTV, przedstawicielstwie CANAL+ International w Wietnamie. Następnie, przed dołączeniem do platformy nc+ na stanowisko wiceprezesa ds. programowych, był dyrektorem zarządzającym w CANAL+ Caledonia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bETURFJu
KOMENTARZE
(2)
gaw
3 lata temu
A jakie ta pani ma w ogóle wykształcenie ?
Wer
3 lata temu
Kiedy ten badziew zmkną razem tvn i polsatem