Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Ubezpieczenia w Wakacje.pl

0
Podziel się:

Ubezpieczenia, to nowy projekt internetowy przygotowany wspólnie przez   Portal Turystyczny Wakacje.pl i Grupę Ergo Hestia. Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu ubezpieczenia on-line.

Ubezpieczenia, to nowy projekt internetowy przygotowany wspólnie przez Portal Turystyczny Wakacje.pl i Grupę Ergo Hestia. Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu ubezpieczenia on-line.

- Przeprowadziliśmy analizę pytań zadawanych przez klientów pracownikom naszego Contact Center. Pytania o ubezpieczenia w czasie wypoczynku pojawiały się najczęściej. Nasi rodacy chcą czuć się podczas wakacji bezpiecznie, a my chcemy im pomóc szybko, łatwo i jednocześnie profesjonalnie taką ofertę pozyskać - precyzuje pomysł nowego serwisu Andrzej Glapiak, PR Manager w Wakacje.pl.

- Oprócz potrzebnych informacji na temat ubezpieczeń, przygotowaliśmy dwa bardzo ciekawe rozwiązania dla podróżujących - informuje Katarzyna Dudzin, rzecznik prasowy Grupy Ergo Hestia - Klienci odwiedzający serwis mogą 'porozmawiać' z wirtualnym doradcą klientów Grupy Ergo Hestia - Hubertem. Hubert prowadzi rozmówcę przez pełną gamę ubezpieczeń znajdujących się w ofercie Hestii, a także służy radą w zakresie zgłoszenia szkody oraz procesu jej likwidacji. Osobom chcącym się ubezpieczyć oddajemy do dyspozycji sklepik on-line. To rozwiązanie jest szczególnie przydatne, gdy ubezpieczenie potrzebujemy zawrzeć pilnie, tuż przed wyjazdem z kraju.

Na stronie znalazły się także przydatne każdemu krajowemu turyście ciekawostki takie jak kamera on-line przekazująca obraz z sopockiej plaży oraz serwis pogodowy z gdańskiego Wybrzeża. Partnerzy nowego projektu zapewniają o bieżącej aktualizacji serwisu oraz wzbogacaniu jego oferty o pytania i informacje pozyskiwane od podróżujących klientów.

http://www.wakacje.pl/ubezpieczenia

internet
wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)