Trwa ładowanie...
bDAJgGyd

Notowania

Przejdź na

Niedziela 6 grudnia będzie handlowa. "To zagrożenie dla zdrowia pracowników handlu"

- Jest nam bardzo przykro. Przykro szczególnie z powodu pracowników handlu. Pan prezydent ugiął się przed lobbingiem wielkich korporacji. Ta niedziela nie jest nikomu potrzebna. Praca w tę niedzielę może oznaczać zagrożenie dla zdrowia pracowników handlu. Pamiętajmy, że tego dnia wypadają Mikołajki, konsumenci wyjdą do sklepów, co może skumulować zagrożenie. Do tego jest to złamanie prawa. Grafiki tworzone są miesiąc wcześniej. Aby je zmienić, trzeba co najmniej tydzień wcześniej poinformować pracowników. W tę niedzielę nie będzie komu stanąć za ladą. Pracodawcy będą zmuszać pracowników do pracy. W wielu miejscach będzie tak, że osoby, które skończą pracę w sobotę o północy, nazajutrz będą musiały stawić się o 6:00. Będziemy to kontrolować. Nie pozwolimy, aby w branży taka dzicz funkcjonowała – mówił w programie "Money. To się liczy" Alfred Bujara, szef sekcji handlu w NSZZ Solidarność. Przypomnijmy, prezydent podpisał ustawę o niedzieli handlowej 6 grudnia. To...

rozwiń
957 reakcji
110
524
323
Podziel się
Komentarze (323)
04-12-2020
NecA ja proponuje strajk przeciw szkodliwym lobby związków zawodowych... bo jest to rak który zabija gospodarkę i wolność od środka.
zobacz więcej komentarzy (323)
bDAJgGyp
KOMENTARZE
(323)
Nec
2 miesiące temu
A ja proponuje strajk przeciw szkodliwym lobby związków zawodowych... bo jest to rak który zabija gospodarkę i wolność od środka.
krzych
2 miesiące temu
Bujara myśli,że pieniądze biorą się z zaklinania rzeczywistości ,modlitwy i drukarni. Otóz Panie Bujara pieniądze biorą się z mądrej pracy i oszczędności
Lia
2 miesiące temu
Dyktatura sklepowych. Co za czasy.
bDAJgGyH
dodim
2 miesiące temu
Proponuje obecnej Solidarnosci aby cały naród polski aby siedzial w domu i nie robił nic 🙂 Wtedy nawet Pana Panie Bujara nie będzie potrzeba bo nie będzie pieniedzy na pana uposażenie. Jest pan kompletnie oderwany od rzeczywistosći skoro ma Pan takie zdanie ,że praca w niedziele jest zagrożeniem dla zdrowia to dlaczego kobiety dzień w dzień stoja na kasach w sklepie a uzrzedy sie pozamykały? A wstawanie o 6;00 rano...no cóz moje dziecko wstaje do przedszkola juz o tej godzinie ja wstawałam o tej godzinie do szkoły i do pracy i jakos zyje i mam sie dobrze :)-wie Pan dlugie spanie tez nie jest korzystne dla zdrowia :)a jedynym zagrożeniem jest pana światopogląd na gospodarke , aby każdemu z nas było lepije niestety trzeba pracować nic za darmo nieprzychodzi , nic od mojego Państwa nie dostalam za darmo nigdy wszysko co pseudo dajecie jest z naszych podatków nie macie nadwyżek finansowych bo niby skąd ? Nie mamy złoż naturalnych z ktorych moglibysmy czerpać korzysci jak Rosja czy Szwecja , więc niestety takie jest zycie i tak to wyglada jeżeli zwykły Kowalski nie zapracuje na was nikt nie zapracuje i fajnie byłoby nie dzielic ludzi ,gdzie dla jednych ich praca jest zagrożeniem zdrowia dla innych nie .... Powiem panu tak: Gospodarka to MY Podatki to MY z czego korzystacie i często bezsensownie wydajecie WY.
Sciema
2 miesiące temu
Zdecydujcie się czego chcecie, najpeir marudzicie, że wszystko pozamykane, a jak otworzyli galerie to teraz problem, bo ryzyko dla pracowników!!! Sami nie wiecie, czego chcecie!
...
Następna strona