Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Nowa propozycja ws. handlu. Decyzje mają zapaść w ciągu tygodnia

- Badania na temat przychodów z niedziel są różne. Na pewno jest jeszcze jeden pomysł dotyczący niedziel handlowych. W grudniu tego roku mamy w dwie niedziele otwarte sklepy. Postulat przedsiębiorców dotyczy tego, aby trzecia niedziela w grudniu była z otwartymi sklepami. To są różne propozycje, które będziemy przedkładać. Za wcześnie aby mówić o decyzjach. Mam nadzieję, że ten tydzień i początek następnego będzie dobrym weryfikatorem sytuacji epidemicznej i w tym czasie będą podejmowane decyzje gospodarcze - mówiła w programie "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju, pracy i technologii.

116
Podziel się:
KOMENTARZE
(116)
Adwa
3 lata temu
Mój sąsiad ma 87 lat i też od lat robi codzienne drobne zakupy ok. godz. 9.00. Powiedział, że tego nie zmieni, bo po pierwsze: nikt mu nie będzie narzucać o której ma robić zakupy, po drugie: o godzinie 10.00 to on jest już po śniadaniu, bo bułki kupił wcześniej.
echhh
3 lata temu
Po co debatować nad jedną niedzielę w grudniu? Lepiej nadrobić stracone kilka miesięcy i zająć się pomocą dla medyków. Tylko to przerasta możliwości obecnej ekipy, więc zrobią coś nieistotnego.
korina
3 lata temu
Moje sąsiadki ichodzą nw zakupy kolo 15. A ja mam 3 okienka w pracy.Zawsze sobie zrobilam zakupy, poczta apteka a po pracy do domu. Teraz w sklepach pusto, a ja po 15 do sklepu.
mona
3 lata temu
Ludzie wyluzujcie, każdy z Was kiedyś będzie seniorem i wtedy zmieni się Wasz punkt widzenia. Ja jestem starszą osobą i nie znoszę rannego wstawania. Dla mnie tych godzin może nie być ale jeśli większości pasuje to muszę się dostosować i tyle.
Piotr
3 lata temu
Dla dobra pracowników handlu oczywiście, niech tyraja przed świętami we wszystkie niedziele. Przecież oni nie mają rodzin, domów itd. Niech pracuja, żeby obrót sklepów, zarobek marketów był jak największy. Straszne.
...
Następna strona