Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|

Nowe ogniska koronawirusa. Cieszyński: to wcale nie są wesela i pogrzeby

- Oczywiście, pojawiają się ogniska zakażeń w trakcie uroczystości, ale to wciąż są pojedyncze przypadki, które nie idą w dziesiątki czy setki. Największa liczba pozytywnych przypadków pochodzi z badań przesiewowych na Śląsku. Były one wykonywane wśród górników i ich rodzin. Badania są prowadzone tam, gdzie wykryto ognisko i służą temu, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się choroby – mówił w programie Newsroom WP wiceminister zdrowia Łukasz Cieszyński. Przypomnijmy, według resortu zdrowia w Polsce odnotowano ponad 38 tysięcy zakażeń koronawirusem, w ciągu ostatniej doby (z 13. na 14. lipca) liczba chorych urosła o 267 zakażeń.

KOMENTARZE
(31)
Zeed
4 lata temu
Wirus był, jest i będzie,tylko teraz będzie wykorzystany do zrobienia z ludzi niewolników, powinien być wykorzystany do zniszczenia najbardziej zbrodniczego państwa w historii, czerwonych śmi....dzieli chińskich.
Arczi
4 lata temu
Teraz każdy zarażony Corona virusem powinien pozwać premiera Morawieckiego do sądu....bo to on mówił że jest bezpiecznie że virus ustępuje i można śmiało iść na wybory
balangi
4 lata temu
Najpierw wesela, potem pogrzeby. Kościół się cieszy, bo kasa płynie szerokim strumieniem.
Kler walczy z...
4 lata temu
Kościoły i księża noszą zarazę. Statystyka pokazuje, że coraz więcej zarażeń jest tam gdzie lud chodzi do kościołów.
Ciemny lud
4 lata temu
Zamiast mrzonek o największym lotnisku na świecie czy milionie samochodów elektrycznych robionych w Polsce ratujcie nasze życie!!!!!!
...
Następna strona