Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nowy obowiązek od 1 lipca. Pomagamy wypełnić formularz

Od 1 lipca rusza Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków. Wszyscy właściciele i zarządcy nieruchomości muszą złożyć deklarację określającą źródło ciepła w posiadanych domach i mieszkaniach. Pokazujemy krok po kroku, jak wypełnić formularz. Dodatkowo o to, jakie informacje są niezbędne do spełnienia tego obowiązku oraz co grozi, za niezłożenie deklaracji, Paweł Orlikowski pytał Piotra Siergieja z Polskiego Alarmu Smogowego.

184 reakcje
5
4
175
Podziel się
Komentarze (175)
zobacz więcej komentarzy (175)
KOMENTARZE
(175)
dziecko we mg...
miesiąc temu
Palę chrustem w pastylkach.
wiarus
2 miesiące temu
Kiedyś kozy były używane do ogrzewania i nie tylko
stasinek
2 miesiące temu
ochrona środowiska ma zgłoszone czym ogrzewam dom ale, w urzędach komputery służą do gier i plotkowania na fejsie , musisz iśc i podać bo centralnego łącza niema by was w urzedach szlak trafił
🐴QŃ!
2 miesiące temu
Podaję moje źródło ogrzewania: koc, futrzana czapka uszanka, kurtka na puchu+ kożuch, grube skarpety i walonki! Śpię w śpiworze przyklejony do żony a żona do mnie puszczamy co jakiś czas bąki i jest ciepło!
Aska
2 miesiące temu
Czy chcemy czy nie komuna ciagle zywa wiele,wiele lat temu chcialam kupic koks ale gdzie tam moglam sobie chciec.Dopiero po wizycie urzednika z magistratu/mlody czlowiek raptem po szkole sredniej bez pojecia o ogrzewaniu domu/,ktory zdecydowal czy ja w moim piecu moge palic rowniez weglem,zdecydowal ze piec sie nadaje do tego celu i tak oto nie otrzymalam pozwolenia na zakup koksu.Stare pomysly wracaja urzednik decyduje.
...
Następna strona