Trwa ładowanie...
bDSGvPNN

Notowania

Przejdź na

Obostrzenia w kurortach podczas przerwy świątecznej. Niedługo projekt

- Zbliża się zima i procedury bezpieczeństwa na stacjach narciarskich będą jedną z fundamentalnych rzeczy dla Polaków. Na stoku mamy zachowany wielometrowy dystans społeczny, a z maseczkami to powinno być tym bardziej bezpieczne - mówił w programie "Money. To się liczy" Andrzej Gut-Mostowy, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. - Dlatego pracujemy nad tym, aby powoli zbliżać się do sezonu zimowego. Mamy nadzieję, że za 2-3 tygodnie będą gotowe projekty procedur bezpieczeństwa dla stacji narciarskich - zapowiedział. - Mam sygnały z branży hotelowej, że zainteresowanie świętami i sylwestrem jest znikome. To się wpisuje w ogólny trend w turystyce, trwający od wielu miesięcy. Rezerwujemy wszystkie imprezy w ostatniej chwili, bo czekamy na rozwój sytuacji epidemicznej - przyznał.

94 reakcje
7
49
38
Podziel się
Komentarze (38)
14-10-2020
KrzysztofTak dystans na stoku.....już to widzę w kolejce na wyciąg :)
zobacz więcej komentarzy (38)
bDSGvPNZ
KOMENTARZE
(38)
Krzysztof
6 miesięcy temu
Tak dystans na stoku.....już to widzę w kolejce na wyciąg :)
Obywatel
6 miesięcy temu
Dystans a w szkołach to już Nie trzeba
mmarekk
6 miesięcy temu
następna rewolucja, ale ta niestety zrobi z nas prawdziwych niewolników jeżeli dalej ludzie będą łykać tą ściemę. wpisz na youtube : Michalkiewicz: To jest powrót stalinizmu? Kto jest Stalinem? || Sommer TV
bDSGvPOr
JA...
6 miesięcy temu
Całe szczęście że rząd nie nakazuje noszenia wiaderek czy cewników
narciarz
6 miesięcy temu
No chyba nie podczas zjazdu, przecież w maseczce można się na nartach zabić. Co innego maseczka podczas jazdy na krzesełku, za to przy zjeździe powinna być ściągnięta.
...
Następna strona