Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Opłata za rejestrację do lekarza? "Tysiące wizyt przepada, bo pacjenci nie przychodzą"

Czy rząd zastanawia się nad opłatą za rejestrację do lekarza? - Nie prowadzimy prac nad wprowadzaniem jakichś opłat. Natomiast mieliśmy okazję na ten temat rozmawiać. Nawet kilkanaście procent wizyt mogłoby się odbyć dodatkowo, gdyby tylko osoby, które były umówione, odwołały wizytę odpowiednio wcześnie i pozwoliły skorzystać z tego innym - powiedział w programie specjalnym WP "Newsroom" wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński. - Wprowadzamy elektroniczną rejestrację. Będzie to połączone z funkcją przypomnienia o zbliżającej się wizycie, co ułatwi jej odwołanie - dodaje.

0
0
252
Podziel się
Komentarze (252)
zobacz więcej komentarzy (252)
KOMENTARZE
(252)
AAAA
2 lata temu
Ja też przesuwałam wizytę. Chciałam dużo wcześniej to zrobić ale musiałam zadzwonić dopiero w dzień wizyty
Ewka
2 lata temu
Mam to samo, ale w branży kosmetycznej i nikt nie informuje mnie, że nie przyjdzie tylko po prostu nie przychodzi... A ja siedzę i czekam, zapisy klientek się wydłużają, a nie zarabiam...
Pacjent
2 lata temu
To jeszcze proponuję karę pieniezną 20zł od lekarza za każdego pacjenta przyjmowanego później niż wyznaczony czas +/- 15min. Ja leczę sie systematycznie od 4 lat w przychodni, do której lakarz ma przyjechać na określaną godzinę - może 3 raz t ak się zdarzylo. Regularnie jest godzinę później. Rekord to 3 godziny spóźnienia! Naprawdę, to nie żart.
ag
2 lata temu
Terminy są tak odległe że człowiek może zapomnieć że ma umówiony termin. Widziałam taki humor: Przychodzi człowiek do tatuażysty i mówi, wydziergaj mi termin wizyty lekarskiej bo mogę zapomnieć. Robią z ludzi idiotów. Służbę zdrowia trzeba pilnie dofinansować. W okresie koronawirusa nie jest możliwe spotkać się z lekarzem, a przecież powinno to być najpilniejsze.
xxx
2 lata temu
Jestem wyznaczony na konkretną godzinę,przychodzę,lekarza nie ma.Przychodzi po godzinie bez słowa wyjaśnienia,przyjmowanie zaczyna pół godziny później.nawet nie ma czasu na diagnozowanie tylko szybciutko wypełnia rubryczki i przepisuje coś na odwal się.Do pracy oczywiście spóźniam się.Kto mi zapłaci?
...
Następna strona