Trwa ładowanie...
bEDPzXZx
Notowania
Przejdź na

Otwarcie hoteli. "Wielu nie doczekało końca lockdownu. Nadal będzie ciężko"

- Są takie pensjonaty i hotele, które zamknęły się już na zawsze. Niektórym nie było dane dotrwać do chwili poluzowania obostrzeń - przyznała w programie "Money. To się liczy” Agata Wojtowicz, prezes Tatrzańskiej Izby Gospodarczej. – Ale także i te, które się teraz otwierają, są w nieciekawej sytuacji. Wszyscy mamy świadomość, że to jest już właściwie koniec sezonu. Ale każdy klient to dla nas szansa odbicia się od dna, dlatego trzeba ją wykorzystać. Zima zawsze była dla nas najważniejsza w sezonie, pozwalała nam przetrwać cały rok. Lockdown ma ogromne skutki ekonomiczne: nie tylko dla branży, ale dla całego regionu. Myślę, że nadal będzie nam bardzo ciężko. Nie wyobrażamy sobie ponownego zamknięcia. Stąd apelujemy do turystów o wysoki poziom odpowiedzialności. Wyjdźmy z tej 2-tygodniowej próby zwycięsko. To dla nas jedyna szansa na przetrwanie.

0
0
3
Podziel się
Komentarze (3)
zobacz więcej komentarzy (3)
bEDPzXZJ
KOMENTARZE
(3)
Arkadiusz
7 miesięcy temu
Wszystkim jest ciężko. Najważniejsze jest zdrowie. Jeśli teraz nie zwalczymy covida to następny lockdown zawali wszystko. Będzie tylko ocet na półkach...
Kuku ruku
8 miesięcy temu
Te 2 tygodnie do otwarcia gospodarki to już słyszę od października. Do końca marca można zapomnieć. Niemcy do połowy marca to i nam nie popuszczą.
my hotele
8 miesięcy temu
Milli Uzay Programi. Tymczasem Turcja w 2023 przeprowadzi lądowanie na Księżycu.
bEDPzYab