Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. KKG
|
aktualizacja

Ceny na stacjach przebiją magiczną granicę. "To się już dzieje"

- Spadek cen pogłębia się. Ceny hurtowe z dnia na dzień obniżają się. Średnia cena benzyny wynosi 6,39 zł, ale już w tym tygodniu spodziewamy się obniżki o kolejne kilkanaście groszy. W przypadku diesla prognozujemy ceny w granicach 6,15 zł za litr - powiedział w programie "Newsroom" WP Jakub Bogucki, analityk e-petrol.pl. - To się już dzieje i możliwe, że już za chwilę zobaczymy ceny poniżej bariery 6 zł na niektórych stacjach, zwłaszcza w przypadku oleju napędowego. Pewnie będzie to magiczne 5,99 zł za litr. Nie mam informacji, czy takie stacje już się pojawiły. Dużo nie brakuje, bo już w ubiegłym tygodniu widzieliśmy ceny w okolicach 6 zł. Te spadki będą postępować, zarówno w przypadku benzyny jak i oleju napędowego - przewiduje gość Wirtualnej Polski.

KOMENTARZE
(220)
Dawidek
3 dni temu
Wniosek nasuwa się sam : PIS rzadziciele muszą te pieniądze odebrać wyłącznie sobie samym . To będzie tak bolesne , że wręcz będzie niemożliwe ? Kolejna kwadratura koła ?
jaśniak
4 dni temu
czy oni zawsze muszą kopiować Orbana ? nic własnych pomysłów na lud ?
Jan
5 dni temu
kolejna afera? ile ich jeszcze za tych rządów? Najciekawsza afera to: afera BUŚ, Odbudowa Pałacu Saskiego przez PiS (prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich słomianych inwestycjach), Polski samochód elektryczny Izera – bujda na resorach Prawa i Sprawiedliwości oraz działanie pisu na rzecz agentury rosyjskiej!
Haha
7 dni temu
Po wyborach zapłacimy wszyscy x 2
Tak trzymać
7 dni temu
cenzura czuwa, 34 minuty do skasowania, widocznie coś ich ukłuło.
...
Następna strona