Trwa ładowanie...
bEJBkTud
Notowania
Przejdź na

Podatek cukrowy. "Przedsiębiorcy nie wytrzymają tego strzyżenia, zaczną upadać"

- Przedsiębiorca stanie przed dylematem. Będzie miał potężną opłatę, nieuwzględnioną w umowach handlowych i zacznie ponosić straty. Im mniejszy przedsiębiorca, tym szybciej jego firma upadnie - mówił w "Money. To się liczy" Andrzej Gantner, dyrektor generalny Polskiej Federacji Producentów Żywności. - Mamy mocny efekt strzyżenia przedsiębiorców. Wełny nie będzie, owce zaczną padać - dodał.

0
0
144
Podziel się
Komentarze (144)
zobacz więcej komentarzy (144)
bEJBkTup
KOMENTARZE
(144)
mama14
2 lata temu
Pójdziecie nabezrobocie.
ekonom
2 lata temu
W kolejnych latach wprowadzi się mięsny (eco), tłuszczowy (zapobieganie otyłości), wodny (susza w Polsce), od zużycia papieru (eco), klimatyczny (na zmniejszenie zapylenia), transportowy (eco, rowery będą zwolnione), ...
RyszardB
2 lata temu
Czy jutro napiszą tu że prostowanie ogórków to ustawa PiS ? Propozycja Zielonych razem z towarzyszką Spurek w parlamencie Europejskim przedstawiana jako ustawa PiS jest kłamstwem propagandowym w stylu narodowych socjalistów niemieckich i ludzi radziecki w Rosji .
bEJBkTuH
mat
2 lata temu
"Przedsiębiorcy nie wytrzymają tego strzyżenia, zaczną upadać" Może właśnie o to chodzi. Może znów zarządzają ,,Polską'' zdrajcy. Kłamią jak z nut, kradną, wałują, nie wiadomo co jeszcze mają na sumieniu. Wszak to ludziska z najgłupszego sortu: nieuki, kombinatorzy, złodzieje, oszuści.
ludzie!!
2 lata temu
odstawcie cukier i po klopocie nadmiar tego swinstwa prowadzi do RAKA !!! slodziki i inne badziewia takze pije tylko zwykla wode i kawe mielona i nie jem przetworzonego syfu wam tez tak radze
...
Następna strona