Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|

Podatki już widać we wzroście cen. "Drożyzna w sklepach nie jest winą sklepów"

- Od ubiegłego roku informowaliśmy, był także raport ekspertów z SGH, że podatek handlowy będzie miał wpływ na ceny detaliczne. Mamy najwyższą inflację w Europie, zmieniły się zwyczaje zakupowe z powodu pandemii, mamy inną rzeczywistość niż wtedy, kiedy ten podatek był wyliczany 5 - 6 lat temu. Widzimy, jaka jest drożyzna w sklepach i to nie jest wina sklepów - mówiła w programie "Money. To się liczy" Renata Juszkiewicz, prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji. Jej organizacja apelowała o zawieszenie wprowadzania podatku handlowego. - To jest najgorszy moment, jaki mógł się zdarzyć na wprowadzenie tego podatku - dodała.

4
Podziel się:
KOMENTARZE
(4)
senior emeryt
3 lata temu
niech szlag trafi albo samochody ,śmieciarki przejadą po wszystkich z sld i p.o. i posłach .to oni są odchody moralne narodu polskiego. szkoda ,że ten syf jest jeszcze w prokuraturach i togach sędziowskich.kiedy reformy spółdzielni mieszkaniowych ?
1939
3 lata temu
Komuna musi okrasc bogatych bo okradajac biednych trudniej sie dorobic.
Ted
3 lata temu
ciche złodziejstwo wg pisu , niby sieci mają ten podatek ale odbije się tylko i wyłącznie na ludziach, ludzie go zapłacą w towarach. Budżetówka podwyżki zamrożone, ludzie tracą prace. Nie wiem czy jest sens wpsierać dalej ten rząd.
Ted
3 lata temu
Niech szlag trafi ten pis