Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Redakcja money.pl
|
aktualizacja

PiS zostawił kolejny problem. Polacy oburzeni. "To jest tragedia"

Chleb jest najdroższy, od kiedy mierzona jest jego cena za kilogram. Zapytaliśmy Polaków, co sądzą na ten temat i za ile kupują chleb. - Przez 80 lat nie pamiętam takich cen, to jest tragedia - przyznaje jedna z emerytek. - To nienormalne - dodaje. Niemal wszyscy rozmówcy przyznają, że płacą "dużo" lub "bardzo dużo". Tylko niektórzy wskazują, że "nie jest tak źle". Nasi rozmówcy opowiedzieli również, czy obawiają się powrotu normalnej stawki VAT na żywność.

375
Podziel się:
KOMENTARZE
(375)
iii
4 miesiące temu
Rolnicy będą musieli wynajmować ochroniarzy by pilnowali zboża na polach Koalicja to nam zapewni
Marika
5 miesięcy temu
A ja, trzy lata temu za malutki okrągły chleb zapłaciłam w Cerfurze w prywatnej piekarni 10zł bo myślałam, że będzie lepszy. Mam dosyć słuchania, że z winy rządu PiS wszystko drogie, a zwłaszcza chleb i to mówią te starsze osoby, które dopiero teraz to odczują. Jak im zabiorą 13 i 14 emeryturę to dopiero będą sobie pluli. Dziwne, że taka drożyzna, a w śmietnikach wala się chleb i inna żywność. Podpuszczeni ludzie narzekają aby ugryść poprzedni rząd, który borykał się z epidemią i innymi trudnymi sprawami. Zapomnieli jakie wsparcia otrzymali przedsiębiorcy. Przyjdzie czas skruchy wobec rządzących z PiSu.
henlud
5 miesięcy temu
wszystkim krytykantom proponuję samodzielnie upiec chleb - całkiem łatwo ....
kol
5 miesięcy temu
wraz z powrotem Tuska skończyła się demokracja w Polsce...
tyle
5 miesięcy temu
Ale bzdury! Pamiętam bardzo stare ceny (za Gomułki) - chleb zwykły 3,50, razowy 3,0, pszenny 4,80.Przeciętna emerytura 80, a pensja 1500. Niektórzy mają krótką pamięć. Rosną dochody, rosną ceny - to jest normalne. Inaczej byłoby bardzo źle, bo nadmiar gotówki doprowadziłby do braków na półkach sklepowych. Ale 30,0 za bochenek chleba to już naprawdę przesada. Podobnie, jak sugerowanie odpowiedzi rozmówcom.
...
Następna strona