WAŻNE
TERAZ

Zrobiła to! Chwalińska finalistką Rolanda Garrosa!

Marek Kacprzak

Polacy pokazują astronomiczne rachunki. "Odczuwam nagonkę na miejscowości nad Bałtykiem"

Ryba i frytki za 200 zł. To nie wyjątek podczas tegorocznych wakacji. W sieci internauci pokazują wysokie rachunki z nadmorskich miejscowości. - W portalach społecznościowych jest nagonka na miejscowości turystyczne nad Bałtykiem. Nie wiem, czym spowodowana, wyobrażam sobie, że konkurencją - mówiła w programie "Newsroom" WP Olga Roszak-Pezała, burmistrz Mielna. Jej zdaniem ceny wzrosły niewiele i wcale nie z tego powodu, że właściciele nadmorskich knajpek chcą się odkuć za stracony początek sezonu. - Nie da się nadrobić maja, czerwca, muszę to zdementować - oświadczyła burmistrz Mielna i przekonywała, że podwyżki są spowodowane wzrostami płacy minimalnej, kosztów prądu czy cen żywności i paliw.

Więcej wideo
Nie tylko pieniądze. Tak zmienia się definicja męskiego sukcesuNie tylko pieniądze. Tak zmienia się definicja męskiego sukcesu
Umowy, które chronią biznes. O czym firmy zapominają?Umowy, które chronią biznes. O czym firmy zapominają?
Podatki i KSeF bez stresu. Co przedsiębiorca powinien wiedzieć?Podatki i KSeF bez stresu. Co przedsiębiorca powinien wiedzieć?
Dotacje bez tajemnic. Jak zdobyć finansowanie na rozwój firmy?Dotacje bez tajemnic. Jak zdobyć finansowanie na rozwój firmy?
Tej firmy zazdrości nam Europa. Oglądaj "Biznes Klasę"Tej firmy zazdrości nam Europa. Oglądaj "Biznes Klasę"
Wojanek pod lupą UOKiK. "Bardzo mocno przyglądamy się temu, co się dzieje na rynku"Wojanek pod lupą UOKiK. "Bardzo mocno przyglądamy się temu, co się dzieje na rynku"
Nie tylko artyści. Na kogo jeszcze składamy się z podatkówNie tylko artyści. Na kogo jeszcze składamy się z podatków
Wybrane dla Ciebie