Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Polacy rzucili się na telewizory. Euro i Igrzyska Olimpijskie pomogą

- Wydarzenia takie jak Igrzyska Olimpijskie i Mistrzostwa Europy w piłce nożnej są dodatkowym stymulantem popytu na telewizory. W tym roku sprzedaż może dzięki temu wzrosnąć o kilkanaście procent - mówi w programie "Money. To się liczy" Wojciech Wieroński, członek zarządu MediaMarkt w Polsce. Jak podkreśla, w okresie pandemii Polacy kupują znacznie więcej sprzętu komputerowego oraz rtv. - Siedzimy więcej w domu, więc decydujemy się na zakupy elektroniki. Często tej droższej i większej - mówi Wieroński. Najpopularniejszym rozmiarem telewizora jest obecnie 55 cali. Wzrost popytu oznacza również wzrost cen. MediaMarkt też zakłada podwyżki w bieżącym roku. - Będzie to wzrost na poziomie inflacyjnym, być może o 1 punkt procentowy wyższy - prognozuje Wieroński.

43
Podziel się:
KOMENTARZE
(43)
Holis
3 lata temu
sam niedawno wymieniłem telewizor na nowy model, mam teraz 65 calowy TCL, wydaje mi się, że mają najlepszy stosunek ceny do jakości, jestem zadowolony z wymiany, ma 4K, i nieźle na nim się też gra na konsoli
Nara
3 lata temu
Kreacja potrzeb to jeden z glownych celow tworcow tz. pandemii. Ludzie nie moga sie swobodnie spotykac wiec osamotnieni sa sklonni kupowac niepotrzebne im rzeczy.
Ola
3 lata temu
By oglądać propagandę i fakenewsy dotyczące plandemii?
Tu i teraz
3 lata temu
czy te telewizory maja piSSowski abonament w gratisie ?
Tu i teraz
3 lata temu
za dopłatą bym tego nie chciał
...
Następna strona