Notowania

bartosz arłukowicz
24.01.2010 18:12

Arłukowicz rezygnuje przez zakazaną rozmowę

Poseł Lewicy sam zdecydował, że wykluczy się z komisji śledczej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Poseł Lewicy sam zdecydował, że wykluczy się na czas przesłuchania Anity Błochowiak przed hazardową komisją śledczą.

- _ Nie widzę najmniejszych przeszkód, by to zrobić dla przejrzystości prac komisji _- powiedział _ Gazecie Wyborczej _.

Śledczy rezygnujez powodu rozmowyze świadkiemAnitą Błochowiako tym, co będzie przedmiotem jej zeznań przed komisją. A to jest zabronione: śledczy nie może ze świadkiem rozmawiać przed przesłuchaniem o temacie śledztwa.

To, że do takich rozmów mogło dojść, niechcący ujawnił przesłuchiwany w czwartekZbigniew Chlebowski. Do przesłuchującego go Arłukowicza (Lewica) powiedział, że Anita Błochowiak (też Lewica) przez pomyłkę przesłała mu SMS-a.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* **[ Większość chce, by Chlebowski wrócił do PO ]( http://news.money.pl/artykul/wiekszosc;chce;by;chlebowski;wrocil;do;platformy,73,0,579913.html ) **
* [ Brat Drzewieckiego dawał rządowe kontrakty? ]( http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/brat;drzewieckiego;dawal;rzadowe;kontrakty,229,0,579045.html )
* [ Gowin o Chlebowskim: Życzę mu, by nas przekonał ]( http://news.money.pl/artykul/gowin;o;chlebowskim;zycze;mu;by;nas;przekonal,117,0,579189.html )
* **[ Wszystko o aferze hazardowej w Money.pl ]( http://www.money.pl/archiwum/wydarzenia/komisja;hazardowa.html )**
* [ Kłopotek: Chlebowski już utonął, atak mu nie pomoże ]( http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/klopotek;chlebowski;juz;utonal;atak;mu;nie;pomoze,183,0,579255.html )
Tagi: bartosz arłukowicz, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz