Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Będzie kolejna debata Kwaśniewski - Kaczyński?

0
Podziel się

"Sztabowcy PiS i LiD ustalili, że odbędzie się kolejna debata pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a Aleksandrem Kwaśniewskim" - podaje na swojej stronie internetowej tygodnik "Wprost".

Będzie kolejna debata Kwaśniewski - Kaczyński?
(PAP/Bogdan Borowiak/Tomasz Gzell)
bDocjKgl

*Sztabowcy PiS i LiD ustalili, że odbędzie się kolejna debata pomiędzyJarosławem KaczyńskimaAleksandrem Kwaśniewskim- podaje na swojej stronie internetowej tygodnik "Wprost". *

Według tygodnika do takiej decyzji polityków zachęciła rekordowa oglądalność poniedziałkowej debaty.

"O powtórnej debacie myślano już od kilku dni. O tym, czy do niej dojdzie, miała zadecydować oglądalność pierwszego pojedynku"- pisze Wprost.

bDocjKgn

Według wstępnych danych, poniedziałkowe starcie premiera z byłym prezydentem obejrzało łącznie około 10 milionów telewidzów. To lepszy wynik od najpopularniejszych seriali telewizyjnych - pisze tygodnik.

Sztabowcy zaprzeczają

Pracownicy sztabów wyborczych PiS i LiD nie potwierdzają doniesień tygodnika "Wprost".

Bliski współpracownik Aleksandra Kwaśniewskiego Waldemar Dubaniowski zaprzeczył doniesieniom gazety. Dubaniowski podkreślił, że w sztabie wyborczym LiD nic takiego nie jest na razie planowane.

bDocjKgt

W podobnym tonie wypowiada się Joachim Brudziński z Prawa i Sprawiedliwości. Polityk zapewnił , że jeśli zapadnie decyzja o drugiej rundzie debaty, to opinia publiczna zostanie o tym poinformowana.

ZOBACZ TAKŻE:

bDocjKgO
wiadomości
gospodarka
KOMENTARZE
(0)