Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Chlebowski: Będą zarzuty, zawiesimy Grzegorka

0
Podziel się:

Szef klubu PO zapowiada działania partii ws. odwołanego wiceministra zdrowia.

Chlebowski: Będą zarzuty, zawiesimy Grzegorka
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*_ - JeżeliKrzysztofowi Grzegorkowizostaną postawione zarzuty, na pewno zostanie zawieszony w prawach członka klubu, w tym samym dniu zrzeknie się też immunitetu, takie są ustaleni _a - powiedział _ _ szef klubu parlamentarnego POZbigniew Chlebowski. *

Grzegorek podał się do dymisji w poniedziałek, po tym jak telewizja TVN poinformowała, że miał on przyjąć łapówkę w czasach, gdy kierował jednym z oddziałów szpitala w Skarżysku-Kamiennej. Z ustaleń TVN wynika, że Grzegorek miał wziąć 20 tys. zł łapówki za _ ustawienie _ przetargu.

Grzegorek oświadczył, że został niesłusznie pomówiony o korupcję, ale postanowił ustąpić w poczuciu odpowiedzialności za prace resortu, losy trudnych reform i standardy życia politycznego.

POSŁUCHAJ POSŁA CHLEBOWSKIEGO:

Pytany co stanie się, gdy Grzegorek immunitetu się nie zrzeknie, szef klubu PO odpowiedział, że wówczas zostanie wyrzucony z partii i klubu. _ - Ale wierzę w honorowe zobowiązanie posła Grzegorka i jeżeli pojawią się zarzuty, tak postąpi i będzie to właściwie _ - powiedział Chlebowski.

wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)