Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
chlebowski
23.11.2007 15:29

Chlebowski: Musimy załatać wyrwę po PiS

Według polityka PO minione dwa lata to "wyrwa w drodze", jaką musi Polska pokonać w doganianiu innych państw Unii.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Andrzej Wiktor)

Minione dwa lata to "wyrwa w drodze", jaką musi Polska pokonać w doganianiu innych państw Unii Europejskiej - ocenił w imieniu POZbigniew Chlebowskipodczas debaty nad expose premieraDonalda Tuska.

Szef klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej zapowiedział, że jego partia udzieli wotum zaufania rządowi Donalda Tuska.

Według Chlebowskiego na czele gabinetu stanie polityk silny, wiarygodny, kompetentny i uczciwy. Zdaniem szefa klubu PO, Donald Tusk utworzył rząd, który warto poprzeć.

ZOBACZ TAKŻE:
Ekonomiści o expose: Zabrakło konkretówChlebowski pochwalił Donalda Tuska między innymi za decyzję o wycofaniu polskich żołnierzy z Iraku. Jego zdaniem, taką decyzję mógł podjąć tylko mąż stanu. Zdaniem posła PO, premier musi zapewnić każdemu Polakowi obowiązkową opiekę zdrowotną. Zapowiedział, żę Platforma wprowadzi konkurencyjne ubezpieczenia zdrowotne i zreformuje Narodowy Fundusz Zdrowia.

Poseł PO powiedział, że Polska musi odbudować swoją pozycję w Europie i na świecie. Pochwalił premiera za obietnicę dialogu z Rosją i plany wprowadzenia armii zawodowej.

Tagi: chlebowski, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz