Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Co Kaczmarek dostał od szefa PZU?

0
Podziel się:

Podczas spotkania 5 lipca prezes PZU Jaromir Netzel przekazał Januszowi Kaczmarkowi informację na temat planów funduszy inwestycyjnych, które chciały wykupić duży pakiet akcji PZU.

Co Kaczmarek dostał od szefa PZU?
(PAP/ Grzegorz Michałowski)

Podczas spotkania 5 lipca prezes PZU Jaromir Netzel przekazał Januszowi Kaczmarkowi informację na temat planów funduszy inwestycyjnych, które chciały wykupić duży pakiet akcji PZU - dowiedział się "Dziennik".

Według gazety, informacje te miały znaczenie w sporze Skarbu Państwa z Eureko, natomiast nie mają żadnego znaczenia procesowego.

Według gazety, zdania w Radzie Ministrów co do przyszłości PZU były podzielone i prezes PZU starał się wpłynąć na decyzję rządu. Na podstawie dokumentów, w których posiadanie wszedł ówczesny minister spraw wewnętrznych nie można Netzlowi nic zarzucić.

ZOBACZ TAKŻE:Ziobro chciał skompromitować Wassermanna?
Z powodu częstych kontaktów Jaromira Netzla z Januszem Kaczmarkiem, Netzel znalazł się w kręgu osób podejrzanych o spowodowanie przecieku o akcji CBA w Ministerstwie Rolnictwa.

W sobotę media poinformowały, że Kaczmarek dostał od prezesa PZU dokumenty świadczące o nieprawidłowościach w spółce i próbie ukrycia strat.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)