Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
12.06.2006 03:17

Dla ministra Wiecheckiego fachowiec to handlarz komórkami

Na zastępcę dyrektora Urzędu Morskiego w Szczecinie minister Wiechecki mianował partyjnego kolegę. Nie ma on żadnego doświadczenia w branży, a wcześniej handlował rajstopami i telefonami komórkowymi. Teraz ma odpowiadać za pogłębianie toru wodnego i ochronę nabrzeży.

Podziel się
Dodaj komentarz

Na zastępcę dyrektora Urzędu Morskiego w Szczecinie minister Wiechecki mianował partyjnego kolegę. Nie ma on żadnego doświadczenia w branży, a wcześniej handlował rajstopami i telefonami komórkowymi. Teraz ma odpowiadać za pogłębianie toru wodnego i ochronę nabrzeży - *pisze "Gazeta Wyborcza". *

Dziennik dodaje, że działacz LPR Wojciech Łuczak od 1 czerwca jest zastępcą do spraw technicznych dyrektora Urzędu Morskiego. To stanowisko jest na tyle specjalistyczne, że do tej pory nikt nie odważył się obsadzić go z politycznego klucza. Piastował je pracownik z 26-letnim stażem pracy w urzędzie. Nagle został odwołany.

Nowy wicedyrektor jest rzecznikiem prasowym szczecińskiej LPR, której Wiechecki - minister gospodarki morskiej - przewodzi.

"Gazeta Wyborcza" ustaliła, że kolega ministra pracował ostatnio w Idei, gdzie był doradcą klienta biznesowego. Wcześniej był kierownikiem oddziału firmy producenckiej i odpowiadał za sprzedaż rajstop i podkolanówek.

Tagi: wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz