Notowania

pis
23.10.2008 08:38

Dorn o PiS: Jeszcze tu wrócę

Jarosław Kaczyński, oraz linia polityczna partii są nieskuteczne - uważa Ludwik Dorn.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*>Ludwik Dornmówi _ Dziennikowi _, że wróci do Prawa i Sprawiedliwości wtedy, gdy partia uzna, że jest jej potrzebny. Jego zdaniem nastąpi to tylko w efekcie zaakceptowania przez PiS jego diagnozy, że przywództwo, jakie realizujeJarosław Kaczyński, oraz linia polityczna są nieskuteczne. *

Dorn podkreśla w wywiadzie dla gazety, że może się tak stać po wyborach do Parlamentu Europejskiego, ewentualnie po serii porażek PiS w kolejnych wyborach.

Ludwik Dorn przyznaje, że jego diagnoza może okazać się błędna. _ I jeśli to pan Kaczyński ma rację, to nie ma żadnego powodu, bym do partii wracał. Wtedy sam powinienem zastanowić się nad funkcjonowaniem w polityce _ - mówi były polityk PiS _ Dziennikowi _

Dorn mówi, że _ przyjaźń _ to za duże słowo dla określenia jego relacji z Jarosławem Kaczyńskim. _ To było raczej bliskie koleżeństwo. Jeśli się współpracuje politycznie, to te stosunki są negocjowalne. Więc to jest wtedy raczej przyjaźń polityczna, a nie przyjaźń _ - mówi Ludwik Dorn _ Dziennikowi _.

* **ZOBACZ TAKŻE:** 
* [ Dorn na aucie, ale wciąż czuje się członkiem PiS ]( http://news.money.pl/artykul/dorn;na;aucie;ale;wciaz;czuje;sie;czlonkiem;pis,82,0,378962.html )
* [ Dorn poleciał za brak lojalności ]( http://news.money.pl/artykul/dorn;polecial;za;brak;lojalnosci,51,0,378931.html )
* [ "Trzeci bliźniak" wyrzucony z PiS ]( http://news.money.pl/artykul/trzeci;blizniak;wyrzucony;z;pis,253,0,378877.html )
Tagi: pis, wiadomości, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz