Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Drzewiecki wycofa wniosek o zawieszenie władz PZPN-u

0
Podziel się

Minister uważa, że zrealizowano jego postulaty.

Drzewiecki wycofa wniosek o zawieszenie władz PZPN-u
(PAP/Leszek Szymański)
bDKeIFvp

Minister Sportu zapowiedział, że wycofa wniosek o zawieszenie władz PZPN. Mirosław Drzewiecki poinformował o tym dziś w trakcie wizyty na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie.

Minister uważa, że 24 uchwały jakie kilka dni temu podjął zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej to realizacja jego postulatów. Jak przypomniał, w PZPN-ie przez trzy godziny głosowano uchwały zmieniające stan prawny w związku, natomiast wcześniej przez dwa tygodnie poszukiwano rozwiązań, które uzdrowią sytuację prawną.

Jednocześnie minister sportu zaznaczył, że nadal będzie przyglądał się działaniom PZPN-u. Poinformował, że teraz swoją rolę określił mianem _ wielkiego brata _. Minister zaznaczył, że wszyscy którzy będą rządzić w PZPN-ie będę musieli bezwzględnie stosować się do przepisów prawa i na każde naruszenie będzie reakcja.

bDKeIFvr

W ocenie Mirosława Drzewieckiego do zrealizowania pozostanie jeszcze kwestia Walnego Zgromadzenia. Drzewiecki zaznaczył, że w tej sprawie jest umowa między ministerstwem sportu, FIFĄ i UEFĄ, że podczas zjazdu 30 października wszystko zostanie naprawione.

ZOBACZ TAKŻE:

bDKeIFvS
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)