Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Immunitet Ziobry - awantura w komisji

0
Podziel się

Posłowie PiS opuścili posiedzenie komisji regulaminowej obradującej nad uchyleniem immunitetu byłemu ministrowi.

Immunitet Ziobry - awantura w komisji
(PAP/Leszek Szymański)
bEgXapat

Wcześniej w obradach brało udział 100 posłów PiS. Nieobecny - z przyczyn osobistych - jest sam były minister sprawiedliwości.

Obrady przebiegają burzliwie i już dwukrotnie były dziś przerywane. Posłowie PiS wnioskowali o przesunięcie obrad, ze względu na nieobecność głównego zainteresowanego.

Marszałek Niesiołowski nie dopuścił do głosu polityków PiS-u, którzy chcieli zgłosić kolejne wnioski formalne o przerwanie obrad. Politycy PiS-u nie dopuścili jednak do rozpoczęcia przez prokuratora Staszaka referowania wniosku.

bEgXapav

Na prośbę marszałka Niesiołowskiego o spokój odpowiedziały mu okrzyki: _ Uzurpator _, _ Hańba _, _ Białoruś _. Poseł Arkadiusz Mularczyk zażądał przerwy w obradach i zapowiedział, że w ciągu kilku godzin Zbigniew Ziobro stawi się przed komisją.

Wczoraj posiedzenie komisji zostało przerwane, ponieważ zabrakło miejsca w sali, gdzie odbywało się spotkanie. Na posiedzeniu pojawiło się ponad stu posłów Prawa i Sprawiedliwości, którzy zapisali się w kolejce do zadawania pytań płockim prokuratorom, wnioskującym o uchylenie immunitetu posłowi Ziobrze.

bEgXapaW
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)