Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

J. Kaczyński: Czuję się jak w kabarecie

0
Podziel się

Szef PiS nie boi się Trybunału Stanu i uważa, że Donald Tusk łamie reguły demokracji.

J. Kaczyński: Czuję się jak w kabarecie
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDBhQDCJ

Były premierJarosław Kaczyńskiuważa, żeDonald Tuskłamie reguły demokracji.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości odniósł się do informacji, jakoby władze PO rozważały postawienie go oraz byłego ministra skarbuWojciecha Jasińskiegoprzed Trybunałem Stanu za rzekome zaniedbania w sprawie stoczni.

Wczoraj rząd przyjął informację ministra skarbu o _ dramatycznej sytuacji polskich stoczni _. Wkrótce ma ona zostać przedstawiona Sejmowi. Dokumenty winą za możliwą upadłość polskich stoczni obarczają głównie rząd Prawa i Sprawidliwości.

bDBhQDCL

ZOBACZ TAKŻE:

Jarosław Kaczyński podkreślił, że czuje się _ jak w kabarecie . - Robiliśmy wszystko, aby uratować stocznie _ - zaznaczył szef Prawa i Sprawiedliwości. Jak dodał, stocznie już od dawna znajdowały się w bardzo złej sytuacji, a jego rząd nieco tę sytuację poprawił.

_ - Stan stoczni pogorszył się znów po objęciu Ministerstwa Skarbu przezAleksandra Grada _- uważa polityk PiS. Jego zdaniem Platforma Obywatelska zdaje sobie sprawę, że nie jest w stanie wygrać wyborów normalnymi sposobami, więc próbuje je wygrać poprzez skierowanie go przed Trybunał Stanu. _ - To łamanie reguł demokracji _ - powiedział były premier i wyraził nadzieję, że kiedyś te działania zostaną rozliczone.

bDBhQDCR
bDBhQDDm
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)