Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rząd
07.01.2006 13:01

Kalendarz premiera dostępny w internecie

Na stronie www.kprm.gov.pl można zapoznać się z kalendarzem zajęć premiera Marcinkiewicza. Urzędujący premier jest pierwszym szefem rządu, który udostępnia opinii publicznej informacje o swoich spotkaniach.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Na stronie www.kprm.gov.pl można zapoznać się z kalendarzem zajęć premiera Marcinkiewicza. Urzędujący premier jest pierwszym szefem rządu, który udostępnia opinii publicznej informacje o swoich spotkaniach. *

Z kalendarza można sie dowiedzieć między innymi, że premier pracuje 15 godzin dziennie, jak również kiedy odbywa najważniejsze spotkania, konsultacje i podróże.
Sam Kazimierz Marcinkiewicz tłumaczy, że Kancelaria i jego dzień pracy nie są sprawami prywatnymi i każdy Polak ma prawo do tej wiedzy. Według rzecznika rządu Konrada Ciesiołkiewicza, opublikowanie w internecie kalendarza zajęć premiera stanowi realizację nowych standardów tego rządu. "Od tej pory nie będzie można tłumaczyć się brakiem pamięci lub zagubieniem notatek, co miało miejsce w przeszłości." - wyjaśnia Ciesiołkiewicz.

Tagi: rząd, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz